Naši klienti radí: co vidět a zažít v Bulharsku

Dovolená v Bulharsku je rok od roku oblíbenější. V Bulharsku prožijete skvělou relaxaci na pláži, koupání v moři, zařádíte si na vodních atrakcích, podniknete výlety do krásných měst a ochutnáte dobré jídlo. Inspirujte se zážitky našich klientů, kteří již Bulharsko navštívili!


Vyzkoušejte jízdu na skákacím ostrůvku a jiné vodní atrakce

"Pro milovníky vodních sportů, blázů a adrenalinovcých příznivců určitě doporučuji jízdu na skákacím ostrůvku. Přesnou cenu si nemapatuji, vím, že byla přijatelná!je to pro 1 - 3 lidi, ležíte ve vestičkách na ostrůvku a jen se držíte, myslím že lehce se dá vypadnout,ale když se pořáádně držíte, zvládnete ! Bomba zážitek"

Autor: Marlen Gavorová

Vodní sporty v Bulharsku
Vodní sporty v Bulharsku

Ochutnejte bulharskou kuchyni

"Každý večer jsme chodili do jiné restaurace a všude jsme si moc pochutnávali. Doporučujeme místní jídla (ryby a mořské plody) a hlavně rajčata ty mají neuvěřitelně lahodnou chuť. V restauraci je podán od číšnika servis na 1. Jen klasické mléko tu nemají vše je na způsob kefíru. Místní salámy též lahůdka. Místní domorodci velice ochotné a čistotné. Doporučuji všem, kteří nemusí mít hotelový konfort a mají rádi pohodu."

Autor: Vendula Chlumová

Bulharsko trhy
Trhy, autor snímku: L. Končický

Navštivte Istanbul

"Jedno-denní výlet do Istanbulu, byl báječný a velmi náročný. Nelitujeme toho a doporučujeme. Pokud nemáte sebou cestovní pass, bohužel se do Istanbulu nedostanete. Odjezd v 21h30 od hotelu a příjezd do Istanbulu druhý den v 7h00 Navštívení Asijské a Evropské části Istanbulu, Modrá mešita, památky v centru Istanbulu, výlet na lodi a prohlídky památek z lodi cca 1,5hodin, Grand Bazaar - velké tržiště a super nakupování, ale pozor musíte hodně smlouvat ...... :-) Krásné zážitky, nenechte se otrávit a hurá na nakupování a poznávání památek..."

Autor: Lukáš Končický

Istanbul
Istanbul

Užijte si koupání v moři, mořských živočichů a vln

"Koncem srpna jsme dorazili na 11dní do Bulharska, kde jsme měli připravené ubytování v Bungalovech. Rychle jsme vhodili zavazadla a utíkali na doporučnou pláž. Pláž dobrá uklizená a v moři sposta mořských živočichů. Větší vlny a nějaké ty chobotnice na to jediný velký pozor."

Autor: Vendula Chlumová

Bulharsko voda
Moře, autor snímku: Z. Bartošová

Klientka Zdeňka řekla o Bulharsku:

"Bulharsko jsem v "novém režimu" navšítivla dvakrát a měla jsem možnost porovnat, jak obrovský vývoj tato země zažívá. Letoviska na pobřeží rostou neskutečným tempem a turisté tak musí být tolerantní k neustálé výstavbě. Do Bulharska bych doporučila cestu těm, kdo chcou levnou a rušnou dovolenou. Příroda je velmi podobné té naší, moře je však teplé, pláže dlouhé písečné a pravidelně uklízené. Rájem českých turistů je Primorsko, kde najdete nespočet restaurací, barů, bufetů, stánků se suvenýry, supermarkety a spoustu kanceláři českých CK. Téměř všude se domluvíte česky, také jídelníčky jsou v čestině. Pozor však na bulharskou zvláštnot - naše kývání hlavou "ano" znamená "ne" a naopak. Mladí lidé jsou zvyklí, starší však budou velmi překvapeni.

Díky velmi nízkým cenám služeb a zboží a písečným plážím bych návštěvu Bulharska doporučila hlavně rodinám s malými dětmi nebo mladým párům. Není nutné si předplácet all inclusive či polopenzi, bohatě stačí snídaně a pak už jen ochutnáváte :)"

Autor: Zdeňka Bartošová

Primorsko
Primorsko, autor snímku: B. Zajíčková

Nepřehlédněte