Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
17.01–16.03.2021
Počet osob

KM TRAVEL: prověřené ubytování a pečliví delegáti

Prioritou CK KM TRAVEL jsou spokojení klienti. Z toho důvodu prodává KM TRAVEL pouze dovolené na místa, která sama zná a poskytuje klientům ověřené informace o ubytování již před zakoupením zájezdu. Svým zákazníkům nabízí jedině vlastní nebo dlouhodobě vyzkoušené ubytování. Díky tomu prožijí klienti cestovní kanceláře KM TRAVEL přesně takovou dovolenou, jež chtějí - poblíž pláže či ve městě, v kempu, apartmánu nebo hotelu s all inclusive, a to vždy za rozumnou cenu.

Zákazníkům CK KM TRAVEL jsou v každém pobytovém místě k dispozici česky mluvící delegáti, kteří jsou ochotní, dobře znají danou lokalitu a o vše se pečlivě postarají.

Atraktivní výhody a slevy pro stálé i nové klienty

Pro stálé zákazníky nabízí CK KM TRAVEL členství v Klubu KM, které sebou nese mnoho výhod, např. slevy na pobyty, jednodenní zájezdy a cestovní pojištění, možnost postupných splátek zájezdu apod. Kromě toho poskytuje CK KM TRAVEL klientům další zajímavé výhody - druhou osobu za poloviční cenu, slevu za doporučení klienta, slevy pro pojištěnce různých zdravotních pojišťoven, last minute slevy atd.

Země v nabídce CK KM TRAVEL

Vyberte si ze zájezdů CK KM TRAVEL!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář KM TRAVEL

Cestovní kancelář KM TRAVEL organizuje pobytové, poznávací a jednodenní zájezdy do tuzemska i evropských zemí s vlastní, leteckou či autobusovou dopravou. Zájezdy CK KM TRAVEL jsou vhodné pro různé cílové skupiny - jednotlivce, rodiny s dětmi i kolektivy.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!