CK Natour

S CK Natour odletíte hladce

CK Natour působí na trhu cestovního ruchu již od roku 1990. Svým klientům pomáhá zorientovat se v leteckých spojeních, hotelech a dalších cestovních službách a plánuje pro klienty cesty do nejmenších detailů. Prioritou CK Natour je osobní přístup, špičkový servis a optimalizace cestovních výdajů. CK Natour využívá služeb ověřených partnerů a poskytuje asistenční služby zdarma.

Originální dovolená podle vašich představ

CK Natour vychází vstříc klientům, kteří touží prožít dovolenou přesně podle svých představ s maximem zážitků. Dává jim absolutní svobodu v termínech a flexibilitu v rozsahu požadovaných služeb. Natour se zcela přizpůsobí představám a rozpočtu klientů, individuálně pro ně plánuje zájezdy i služební cesty, přičemž klienty neochuzuje o zážitky z příprav dovolené, hledání informací apod.

Specialista na eurovíkendy a individuální zájezdy na míru

CK Natour nabízí eurovíkendy např. v těchto městech a destinacích:

Kromě výše zmíněných destinací připravuje CK Natour individuální zájezdy kamkoliv.

Vyberte si z nabídky zájezdů CK Natour!

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

Natour spol. s r.o. je atypická cestovní kancelář s celosvětovou působností. Jako akreditovaná IATA agentura se specializuje na cestovní balíčky k letenkám (eurovíkendy, cesty na míru, exotické zájezdy i na samostatné služby jako např. letenky, pronájem aut, vstupenky, pojištění, víza apod.).