Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
22.01–21.03.2020
Počet osob

Historie CK NEV-DAMA

Cestovní kancelář NEV-DAMA vznikla sloučením cestovních kanceláří Nemo, Vesta a Dama roku 1998. V roce 2011 se NEV-DAMA stala součástí finanční skupiny KKCG. Od roku 2014 je NEV-DAMA obchodní značkou Cestovní kanceláře FISCHER a.s. a spolu se značkami FISCHER, eTRAVEL a PRIVILEQ tvoří největší cestovní skupinu – FISCHER Group - v České republice.

Dovolená s NEV-DAMOU

Zimní dovolená

NEV-DAMA je specialistou na zimní lyžařské zájezdy v italských, rakouských, francouzských, slovinských i švýcarských Alpách. V nabídce pobytů NEV-DAMY ve více než 90 evropských skiareálech v alpských zemích si vybere opravdu každý milovník hor a lyžování. Ať už preferujete oblíbenou Itálii s jejími proslulými středisky Val di Fiemme, Passo Tonale, Alta Valtellina, blízké Rakousko či rozsáhlé skiareály ve Francii. Fanoušci lyžování nemusí zoufat ani na jaře, na podzim a v létě. CK NEV-DAMA nabízí také pobyty ve střediscích u ledovců, jež fungují celý (Hintertux) nebo téměř celý rok (např. rakouský Kaprun, Stubaital, Sölden, Mölltal, Pitztal). Nově přidala NEV-DAMA do své nabídky také lyžování v České republice a Německu.

Letní dovolená

Ačkoliv se NEV-DAMA specializuje především na zimní dovolenou s lyžováním, poskytuje také nabídku letních zájezdů k moři. V portfoliu CK NEV-DAMA najdete dovolenou u moře v Černé HořeItálii, ChorvatskuŠpanělsku a Francii. Ani v létě však NEV-DAMA nezanedbává oblíbené Alpy a nabízí letní pobyty u alpských jezer v Rakousku, Itálii, Švýcarsku nebo Slovinsku. Dále se v létě můžete s NEV-DAMOU vydat na Slovensko, do Německa nebo Maďarska.

Vyberte si ze zájezdů od CK NEV-DAMA!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář NEV-DAMA

NEV-DAMA je přední českou cestovní kanceláří pro zimní dovolenou. Díky nejširší nabídce lyžařských zájezdů na trhu, dlouholeté tradici, vysoké úrovni poskytovaných služeb a vynikajícímu servisu pro zákazníky patří NEV-DAMA mezi nejoblíbenější cestovní kanceláře v ČR. Klienti NEV-DAMY oceňují především kvalitní odpočinek, nezapomenutelné zážitky a individuální jednání, kterého se jim na dovolené s NEV-DAMOU dostává.