NEV-DAMA

NEV-DAMA je lídrem středoevropského trhu zimních dovolených. Díky nejširší nabídce lyžařských zájezdů na trhu, dlouholeté tradici, vysoké úrovni poskytovaných služeb a vynikajícímu servisu pro zákazníky patří NEV-DAMA mezi nejoblíbenější prodejce dovolených v ČR. Klienti Nev-Damy oceňují především kvalitní odpočinek, nezapomenutelné zážitky a individuální jednání, kterého se jim na dovolené dostává.

Zkušenosti a zázemí nejsilnější cestovní skupiny

NEV-DAMA vznikla sloučením cestovních kanceláří Nemo, Vesta a Dama roku 1998. V roce 2011 se NEV-DAMA stala součástí finanční skupiny KKCG. Od roku 2014 je NEV-DAMA obchodní značkou Cestovní kanceláře DER Touristik CZ a.s. a spolu se značkami FISCHER, eTRAVEL a PRIVILEQ tvoří největší cestovní skupinu – DER Touristik CZ a.s. - v České republice. Od května 2020 je FISCHER členem německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod jednou střechou pod křídly mimořádně silného majitele dnes společně fungují značky FISCHER, NEV-DAMA, e-TRAVEL, PRIVILEQ a nově i EXIM tours.

Nejlepší partner na hory

NEV-DAMA je specialistou na zimní lyžařské zájezdy v italských, rakouských, francouzských, slovinských i švýcarských Alpách. Kromě alpských svahů s Nev-Damou můžete sjíždět sjezdovky v Andoře, Bulharsku, v Bavorském lese v Německu, na Slovensku i v ČR. Portfolio zájezdů do více než 150 evropských skiareálů je nejširší a nejkomplexnější nabídkou lyžování v celé střední Evropě. 

Ačkoliv se NEV-DAMA specializuje především na zimní dovolenou s lyžováním, poskytuje také nabídku letních neleteckých zájezdů k moři. V jejím portfoliu najdete dovolenou u moře např. v Itálii, ChorvatskuŠpanělsku a Francii. Ani v létě však NEV-DAMA nezanedbává oblíbené Alpy a nabízí letní pobyty u alpských jezer v Rakousku, Itálii, Švýcarsku nebo Slovinsku. Dále se v létě můžete s Nev-Damou vydat třeba na Slovensko, do NěmeckaMaďarska nebo po ČR.

Jeďte na hory s Nev-Damou

Země v nabídce Nev-Damy

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!