CK Nirvana Travel

Proč cestovat s Nirvana Travel?

Prioritou cestovní kanceláře Nirvana Travel je individuální péče o zákazníky, dále poskytování kompletních informací o destinacích a rychlé zpracování nabídek pro zákazníky. CK Nirvana Travel si zakládá na výhodných cenách svých pobytových zájezdů.

Co najdete v nabídce CK Nirvana Travel?

  • Pobytové zájezdy
  • Poznávací zájezdy
  • Speciální zájezdy (ojedinělé zájezdy, které nelze zařadit do žádné kategorie zájezdů, které Nirvana Travel nabízí, např. letecký výlet na operu v Miláně, ubytování v korunách stromů apod).
  • Okruhy na míru

Kromě předem připravených zájezdů a cest na míru nabízí CK Nirvana Travel také svatební cesty včetně právně platných svatebních obřadů a zájezdy pro business klientelu (incentivní zájezdy, letenky, ubytování, transfery apod.).

Do jakých zemí se můžete s CK Nirvana Travel např. podívat?

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK Nirvana Travel!

Nirvana Travel se specializuje na pobytové a poznávací zájezdy do exotických zemí, které jsou turisticky populární, ale dosud se nejedná o místa masových zájezdů.

CK Nirvana Travel organizuje tematicky a zájmově zpracované okruhy, které nenabízí žádná jiná CK (privátní zájezdy na míru s vlastním průvodcem/řidičem, různé délky zájezdů i pro časově vytížené klienty).

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!