800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Rady na cestu do Itálie

od 427 Kč za
Rady na cestu do Itálie

Základní informace

Hlavní město:

Počet obyvatel:

Doba letu:

Jazyk:

Měna:

Rozloha:
Řím

56 300 000

1:50 h

italština

EURO

301 277km2

Kam v Itálii?

Benátky

Unikátní starobylé město na laguně láká na romantickou jízdu gondolou na jeho třpytících se kanálech. Vydejte se na toulky minulostí po nejslavnějším z nich na Canal Grande, protíná celé Benátky a představuje hlavní bulvár Benátek s mnoha paláci a chrámy. Projděte se po proslulém mostě Ponte di Rialto a zastavte se na kávu na náměstí Piazza San Marco. A pak se třeba doplavte až k snovým plážím benátské riviéry a relaxujte.

Sicílie – ostrov tří moří

Tisíce návštěvníků každoročně míří na ostrov tří moří. Sicílie, největší ostrov Itálie, okouzluje hlavním městem Palermo, osamocenými plážemi i exotickými pokrmy a skvělým vínem. Dopřejte si výhledy na sopku Etnu, nejvyšší činný vulkán Evropy, kam lze vystoupat až k jeho vrcholku. Nebo zamiřte do Syrakus či Agrigenta a prozkoumejte jedny z nejvýznamnějších archeologických nalezišť v Evropě. Udělejte si výlet do městečka Sciacca a objevte malebný svět kavárniček a přístavní atmosféru. Vstupte do exotického ráje jménem Sicílie.

Sardínie – Karibik Středomoří

Ostrov zvaný "Karibik Středomoří" a "žulový ostrov", je snem samotných Italů. Sardinie je obklopena chráněnými oblastmi, její pobřeží nabízí 2000 km pláží, okolo celého ostrova je množství jeskyní. Tou nejznámější je Grotta del Nettuno dlouhá přes 1 km. Sardinie nabízí bohatou historii, nádhernou přírodu, malebné vesničky a úchvatné zátoky. Sardinie je ostrovem, který stojí za to vidět.

Itálie - vybrané hotely

REZIDENCE ROBERTA

REZIDENCE ROBERTA

Itálie, Benátsko, Caorle

Cena od: 1 326 Kč

Pro skupinu:

Řím - letecké víkendy

Řím - letecké víkendy

Itálie, Řím a okolí

Cena od: 11 431 Kč

Pro skupinu:

HOTEL BAIA DEGLI DEI

HOTEL BAIA DEGLI DEI

Itálie, Sicílie, Giardini Naxos

Cena od: 14 237 Kč

Pro skupinu:

×