Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Vyberte zemi
08.08–07.10.2020

Kam na zimní dovolenou k moři levně?

Máte už dost chladných šedivých dnů? Stýská se vám po teple? Vyjeďte si v zimě na dovolenou k moři. Poradíme vám, kde si užijete levnou exotickou dovolenou. Vydejte se objevovat evropskou exotiku na Kanárských ostrovech, vychutnejte si kouzlo severní Afriky nebo si dopřejte cenově dostupný luxus a bohatství Spojených arabských emirátů.

Lanzarote Jameos del Agua

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty jsou v posledních letech jednou z nejoblíbenějších destinací pro zimní dovolenou u moře za nízkou cenu. V době, kdy v našich končinách panuje chlad a sychravo, svítí ve Spojených arabských emirátech slunce a je příjemné teplo. Zimní měsíce jsou nejlepším obdobím pro návštěvu této arabské země, jelikož zde není spalující vedro jako po zbytek roku a můžete si dopřát procházky po městech, výlety do pouště a zároveň koupání v moři.

Milovníkům moderní architektury, nakupování a pulzujícího života doporučujeme návštěvu metropole Abu Dhabi nebo Dubaje, které nabízejí kombinaci toho nejlepšího, co můžete ve Spojených arabských emirátech zažít. Těm z vás, kteří preferují spíše relaxační dovolenou u moře, přijde vhod návštěva emirátu Ras Al-Khaimah. Běloskvoucí pláže s bohatými možnostmi vodních sportů, golfová hřiště, pouštní krajina i krásy pohoří Hajar vám zajistí dokonalý odpočinek.

Sheikh Zayed Grand Mosque, Abu DhabiSheikh Zayed Grand Mosque, Abu Dhabi

Egypt

Také Egypt je skvělým místem pro cenově dostupnou zimní dovolenou u moře. Záruka slunce, tepla, koupání v moři, potápění u korálových útesů, výlety do pouště a ke starověkým památkám lákají v zimě do Egypta každým rokem čím dál více turistů.

Pokud si chcete užít tu pravou zimní dovolenou u moře plnou slunění na pláži, je právě Egypt tím vhodným místem pro vás. Doporučujeme vám letoviska Marsa Alam, Hurghada a Safaga, která jsou nejvyhlášenějšími místy pro fantastické potápění a šnorchlování v obklopení bohatým podmořským světem.

Podmořský svět

Kanárské ostrovy

Pokud před exotickými destinacemi preferujete raději Evropu, doporučujeme vám pro levnou zimní dovolenou u moře Kanárské ostrovy, které slibují příjemné průměrné teploty vzduchu kolem 20-25 °C a otužilcům zároveň umožňují i koupání v moři.

Na Tenerife a La Gomeře se bude líbit milovníkům rozmanité přírody, na FuerteventuřeGran Canarii zase fanouškům nekonečných písečných pláží, nadšence do turistiky v úchvatném prostředí okouzlí ostrovy El HierroLa Palma a neuvěřitelnými krásami vulkanického ostrova nadchne Lanzarote.

LanzaroteLanzarote

Kam dál?