Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zadejte rozpočet a nechte se překvapit, kam až se dostanete!
15.11.2019–14.01.2019
Vyberte dopravu
Cena za osobu

Kam na nejlepší letní dovolenou s dětmi k moři?

Chcete vzít děti na dovolenou k moři? Poradíme vám, jaké jsou nejlepší země pro dovolenou s dětmi! Mezi nejoblíbenější destinace pro rodinnou dovolenou patří výhodné Bulharsko, tradiční Chorvatsko, Itálie a Řecko i znovu objevené Turecko. Ve všech těchto zemích na vás čeká bohatá nabídka hotelů, v nichž nechybí dětské bazény a hřiště, dětské kluby s pestrými programy ani akvaparky či hlídání dětí.

Bratr a sestra na pláži

Jaký vybrat hotel pro rodinnou dovolenou? Skvělou a po všech stránkách vydařenou dovolenou s dětmi strávíte v hotelu s dobrým zázemím pro děti a all inclusive programem. Nejlepší je ubytování nedaleko pláže, ideálně písečně, s pozvolným vstupem do moře.

Bulharsko: výhodná letní dovolená s dětmi u moře

Dovolená v Bulharsku s dětmi je velice populární díky krásným a bezpečným plážím, skvělé vybavenosti místních hotelů a velmi příznivým cenám. V Bulharsku na vás čekají živá přímořská letoviska plná zábavy s novými moderními hotely i staršími renovovanými hotely a dlouhé písečné pláže. Pokud máte namířeno do Bulharska s dětmi, doporučujeme navštívit 7 kilometrů dlouhý pás Slunečného pobřeží, kudy jezdí oblíbený turistický vláček, město Varnu či letoviska Albena, Primorsko nebo Obzor.

Akvapark Slunečné pobřeží
Vodní park Action na Slunečném pobřeží v Bulharsku

Chorvatsko: nejoblíbenější dovolenková destinace Čechů

Chorvatsko platí mezi českými turisty už léta za nejoblíbenější destinaci pro letní dovolenou. Dosažitelnost autem, průzračné čisté moře, vysoká úroveň služeb a množství ubytovacích kapacit činí z Chorvatska skvělé místo pro letní dovolenou s dětmi u moře. Ačkoliv ne všechny pláže v Chorvatsku jsou písečné, tedy ideální pro ty nejmenší, rodin s dětmi sem jezdí stále dost. Pokud si přejete pláž s vysloveně jemným pískem, zamiřte na sever ostrova Rab do letoviska Lopar. Písčitá pláž je i v Brele ve Střední Dalmácii. Pěkné místo se světlým pískem s názvem Soline, které je součástí živé městské pláže Dražice, najdete i v Biorgradu na Moru.

Chorvatsko
Pláž u Jaderského moře, Chorvatsko

Itálie: ideální pro zájezdy k moři i s miminkem

Další skvělou volbou, kam odcestovat na dovolenou s dětmi, je Itálie. Velké oblibě se těší oblast Benátska na severu země. Pláže s jemným pískem, pozvolný vstup do moře, krátká dojezdová vzdálenost i cenová dostupnost - to jsou důvody, proč právě sem míří nejvíc Čechů. Jde o rodiny se staršími i těmi nejmenšími dětmi. Relativně krátkou cestu autem totiž zvládnete i s miminkem. Rodiny s dětmi si oblíbily také oblast Gargano v Apulii. Spokojeni budete i v Kampánii.

TIP: Nezapomeňte svým ratolestem přibalit na dovolenou také hračky do vody. Budete překvapeni, jak dlouho se hračkami zabaví.

Děti na pláži v Itálii
Běžící děti na pláži v Itálii

Řecko: tradiční destinace pro rodinnou dovolenou

Tradiční a bezpečnou zemí pro dovolenou s dětmi je Řecko. Na řeckých ostrovech najdete spousty nádherných písčitých pláží nebo pláží s jemnými kamínky, křišťálově čistou vodou a pozvolným vstupem do moře pro bezpečné dětské hry. Vypravte se například na ostrovy Rhodos, Zakynthos nebo Kos. Krásné pláže vhodné pro děti najdete i na Krétě.

Děti na Lefkadě
Děti na bílé pláži, Egramni, Lefkada, Řecko

Turecko: levná dovolená s dětmi s vysokou úrovní služeb

Pro dovolenou s dětmi u moře se vrací obliba Turecka. Na Turecké riviéře a Egejské riviéře si s dětmi užijete klidného pobytu plného nádherných písečných pláží, all inclusive stravování a zábavy za skvělou cenu. Zájezdy do Turecka jsou opravdu výhodné a přitom se vůbec nemusíte obávat úrovně služeb, která je zde vysoká. Pokud sháníte levnou letní dovolenou s dětmi u moře, je právě Turecko skvělou volbou.

Pláž v letovisku Alanya
Pohled na moře, Alanya, Turecko

Kam dál?