Hotel
Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
25.03.2018 - 24.04.2018
1 týden

Kam s dětmi na dovolenou k moři

Chcete vzít děti na dovolenou k moři a nevíte si rady? Jaké jsou nejlepší země pro dovolenou s dětmi? Mezi nejoblíbenější destinace pro rodinnou dovolenou patří stále populárnější Bulharsko, tradiční Chorvatsko, Itálie, Řecko i Turecko. Ve všech těchto zemích na vás čeká bohatá nabídka hotelů, v nichž nechybí dětské bazény a hřiště, dětské kluby s pestrými program ani aquaparky či hlídání dětí.

Jaký vybrat hotel pro rodinnou dovolenou? Skvělou a po všech stránkách vydařenou dovolenou s dětmi strávíte v hotelu s dobrým zázemím pro děti a all inclusive programem. Nejlepší je ubytování nedaleko pláže, ideálně písečně, s postupným vstupem do moře.

Bulharsko - kde je pěkná dovolená

Pohled na letovisko Albena v Bulharsku

Staronová destinace, kterou si možná pamatujete se svého dětství, a která opět přichází do módy. Čekají tu na vás dlouhé písečné pláže a živá přímořská letoviska s novými moderními hotely i s těmi staršími, které prošly obnovou. Pokud máte namířeno do Bulharska s dětmi, doporučujeme navštívit 7 kilometrů dlouhý pás Slunečného pobřeží, kudy jezdí oblíbený turistický vláček, město Varnu, či letoviska Albena nebo Obzor.

Doporučujeme například oblíbený hotel Tiara Beach pláže na Slunečném pobřeží nebo rodinný hotel Sol Luna Mare v Obzoru.

Chorvatsko pro děti

Pláž v oblíbeném letovisku Brela, Dalmácie, Chorvatsko

Tato balkánská země platí mezi českými turisty už léta za nejoblíbenější. Ačkoliv ne všechny pláže v Chorvatsku jsou písečné, rodin s dětmi sem jezdí stále dost. Pokud si ale přejete pláž s vysloveně jemným pískem, zamiřte na sever ostrova Rab do letoviska Lopar. Písčitá pláž je i v Brele ve Střední Dalmácii. Pěkné místo se světlým pískem s názvem Soline, které je součástí živé městské pláže Dražice, najdete i v Biorgradu na Moru.

Doporučujeme hotel Lopar Family v Loparu nedaleko Rajské pláže, bohatě vybavený Blue San Hotel Marina na krásném místě v Brele nebo hotel Adria v samém centru Biogradu na Moru nabízející rodinné pokoje.   

Kam s dětmi v Itálii

Malebné městečko Peschici, Gargano, Apulie, Itálie

Další skvělou volbou, kam odcestovat na dovolenou s dětmi, je Itálie. Velké oblibě se těší oblast Benátska na severu země. Pláže s jemným pískem, pozvolný vstup do moře, relativně krátká dojezdová vzdálenost i cenová dostupnost - to jsou důvody, proč právě sem míří nejvíc Čechů. Rodiny s dětmi si oblíbily také oblast Gargano v Apulii. Spokojeni budete i v Kampánii.

Doporučujeme výborně vybavený hotel Marechiaro ideální pro rodiny na Garganu nebo mezi rodinami oblíbené Villagio le Palme v centru letoviska Ascea Marina v Kampánii.

Řecko - výborné místo pro děti

Písčitá pláž v letovisku Laganas, ostrov Zakynthos, Řecko

Tradiční a bezpečnou zemí pro dovolenou s dětmi je Řecko. Po celé zemi najdete spousty nádherných písčitých pláží nebo pláží s jemnými kamínky, křišťálově čistou vodou a pozvolným vstupem do moře pro bezpečné dětské hry. Vypravte se například na ostrovy Rhodos, Zakynthos nebo Kos. Krásné pláže vhodné pro děti najdete i na Krétě.

Pokud cestujete na dovolenou s dětmi, doporučujeme zvolit si některý z pohodlných, dobře vybavených hotelů přímo na plážích s programem all inclusive. Vyzkoušejte například hotel Blue Sea s akvaparkem v oblíbeném letovisku Faliraki na ostrově Rhodos nebo hotel Galaxy ve známém Lanagans na Zakynthosu, komfortní hotel Marmari Palace v prázdninovém středisku Marmari na ostrově Kos.

Turecko se hodí pro dovolenou s dětmi

Hotelový bazén jednoho z rezortů v letovisku Belek, Turecká riviéra, Turecko

Na Turecké riviéře a Egejské riviéře si s dětmi užijete klidné dovolené plné nádherných písečných pláží a zábavy.

Doporučujeme vyzkoušet plážový hotel Grand Uysal v Alanyi s animačními programy a hlídáním dětí, bohatě vybavený luxusní hotel Papillon Bevil v letovisku Belek nebo klubový hotel s programem s českými animátorkami Funtazie Klub Oleander v Kumkoy

Kam dál?

Nabídka dovolené s dětmi

Informace pro cestovatele