CK Alexandria

Do jakých zemí můžete cestovat s CK Alexandria?

CK Alexandria se specializuje na letní pobytové zájezdy, především do Bulharska a Řecka. Nabízí však i zájezdy do jiných evropských i exotických destinací, dále lyžařské zájezdy, plavby, zájezdy na míru i skupinové a podnikové pobyty.

Jaké slevy a benefity nabízí CK Alexandria?

CK Alexandria je známá vysokými slevami a různými zajímavými benefity. Mezi nejlepší slevy a bonusy CK Alexandria patří např. garance nejnižší ceny, zájezdy s dětmi zdarma, program Senior 55Plus se zvýhodněnými cenami nebo kapesné na dovolenou ve výši 66 euro a odměna za platbu online. Pro rodiny s dětmi poskytuje CK Alexandria klubové hotely s animačními programy.

Čím je cestovní kancelář Alexandria jedinečná?

Svým zákazníkům poskytuje cestovní kancelář Alexandria kvalitní pobočkovou síť zhruba třech desítek poboček nebo prodejen Alexandria Partner s maximálním servisem. CK Alexandria navíc podporuje různé neziskové organizace, které jsou zaměřené na pomoc postiženým dětem a podporu sportovců i české kultury.

Vyberte si ze zájezdů cestovní kanceláře Alexandria!

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

Cestovní kancelář Alexandria vznikla roku 1993 a dnes patří mezi největší cestovní kanceláře na českém trhu. CK Alexandria, spol. s r.o. je spolu s polskou CK Net Holiday součástí skupiny Alexandria Group, a.s.