Kam v listopadu 2022 na dovolenou? Za sluncem!

Úterý, 1.11.2022

Kam v listopadu 2022 na dovolenou? Za sluncem!

Zima už klepe na dveře a vy nostalgicky vzpomínáte na slunce a vysoké teploty? Odleťte se zahřát na dovolenou tam, kde je teplo pořád. Dáme vám skvělé tipy na destinace, kde si užijete nejlepší listopadovou dovolenou v teple! Co takhle horké Spojené arabské emiráty, all inclusive Egypt nebo blízké a příjemné Kanárské ostrovy?

Arabské emiráty: žhavý listopadový luxus s vůní orientu

Teploty vzduchu i moře kolem 30 °C, jistota slunečného počasí, perfektní služby, bohatá nabídka nejrůznějších aktivit a výletů do pouště, za památkami i na nákupy a nefalšovaná vůně orientu. K tomu krásné pláže a hlavně luxusní hotely za příznivou cenu. To vše nabízí listopadová dovolená ve Spojených arabských emirátech.

Listopad v Emirátech

Egypt: listopadové all inclusive lenošení za příznivou cenu

Vysoký standard služeb a pohodlí za příznivou cenu nabízejí také hotely v Egyptě. Listopad je v egyptských destinacích ve znamení moře jako kávy a velmi teplého počasí. V hotelech si můžete dopřávat all inclusive stravování a k pláži to budete mít zpravidla jen pár kroků. Co víc si od odpočinkové dovolené přát? Touhy po objevování uspokojí bohatá egyptské historie, výlety za pyramidami a nahlédnutí pod mořskou hladinu na úchvatný svět plný korálů a pestrobarevných rybiček.

Listopad v Egyptě

Kanárské ostrovy: příjemné teploty a prázdné pláže na dosah

Pokud se vám v listopadu nechce letět na jiný kontinent, a přesto byste se rádi ohřáli u moře, vsaďte na Kanárské ostrovy. Ne nadarmo se jim přezdívá "evropská exotika". Na Kanárech vám totiž nebude chladno ani předposlední měsíc roku. Průměrné teploty vzduchu se tady i v listopadu pohybují kolem 25 °C a moře vyhřáté na zhruba 20 °C je pro otužilce ideální ke koupání. Přidejte si k tomu možnost výletů k památkám i do přírody a skutečnost, že takhle prázdné pláže se vám na Kanárech jen tak nepoštěstí, a budete mít jasno, proč jsou pro vaši listopadovou dovolenou právě Kanáry trefou do černého.

Listopad na Kanárech

Bude vás zajímat

Další články

Naše tipy, kam na levnou zimní dovolenou k moři

27.11.2023

Nejkrásnější vánoční trhy 2023 v evropských městech

24.10.2023

Dovolená v říjnu: naše tipy, kam za teplem k moři

18.09.2023

Kde najdete nejkrásnější pláže světa roku 2023? Náš TOP výběr!

16.06.2023

Kam na dovolenou v květnu? Přivítejte začátek sezóny ve Středomoří

26.04.2023

Kam v létě k moři? Máme pro vás tipy na levnou leteckou dovolenou

22.03.2023