Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
22.11.2018–21.01.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Kam na jarní prázdniny 2018

Řešíte otázku, kde si s dětmi užít pěkné jarní prázdniny? Ten týden se dá strávit různě. Ať už se rozhodnete vyrazit na lyže do Itálie či Rakouska, nebo si zalyžovat v některém z tuzemských skiareálů. A pokud bude příroda skoupá na sníh, určitě si užijete procházky přírodou, poznávání památek a historie nebo vodní radovánky v některém z aquaparků nebo wellness center. Nezapomenutelné jarní prázdniny prožijete v teple u moře, například ve Spojených arabských emirátech nebo na Kubě.

Jarní prázdniny na lyžích v Alpách

Děti na horách

Lyžařská sezóna je plném proudu, takže co může být lepšího, než sbalit výbavu a nasednout do auta směr Rakousko nebo Itálie. Že se vaše děti teprve učí lyžovat? Snadná pomoc. Zamiřte někam, kde fungují české lyžařské školičky. Například do italského Monte Bondone, Val di Fiemme nebo Santa Cateriny.

Svěřit děti do péče profesionálů má několik výhod: naplno si užijete jízdu na zdejších parádních sjezdovkách. Děti se naučí od profesionála správné technice jízdy lépe a rychleji, než kdybyste se o to pokoušeli vy sami. A navíc si při výuce užijí spoustu zábavy a najdou si nové kamarády.

Náš tip:

Doporučujeme rodinný hotel Touring nedaleko moderního skiareálu Val di Fiemme/Obereggen, který je mezi Čechy díky dokonale upraveným sjezdovkám všech náročností nejoblíbenějším místem pro zimní dovolenou v celé Itálii. Hotel Touring nabízí komfort a pohodlí v prostorných pokojích, wellness a skibus přímo před vchodem do hotelu. Děti do 7 let mají navíc pobyt v hotelu zcela zdarma!

Proč nezkusit jarňáky u moře?

Děti na pláži

Spojené arabské emiráty

Azurově modré nebe, čisté a vždy teplé moře, krásné pláže a pozorná péče o hosty. K tomu supermoderní metropole plné odvážné architektury s odkazem na tradice. Ohromná obchodní centra, parky, galerie, divadla i nejrůznější sportoviště: od velkorysých golfových areálů až po zimní stadiony. To všechno si budete užívat při dovolené ve Spojených arabských emirátech.

Náš tip:

Pro rodinnou dovolenou je jako stvořený hotel Bin Majid Beach Resort v Ras Al-Khaimah. V tomto výborně hodnoceném plážovém resortu najdete všechno, co budete potřebovat. Pro děti je tu připravené krásné hřiště a bazének. V příjemné zahradě si užijete lenošení u bazénu a líbit se vám bude určitě i na pláži. Nedaleko hotelu se nachází také Dreamland Aqua Park, jeden z nejoblíbenějších zábavních parků v zemi.  

Kuba

Na Kubě vás čeká exotická dovolená, která splňuje ty nejnáročnější představy. Bílý písek, průzračné moře, palmy, úžasné koupání, nekonečná zábava a luxus. Pro dovolenou s dětmi doporučujeme vyhlášené letovisko Varadero s nádhernou pláží a bohatou vybaveností. Příjemnou relaxaci u hotelového bazénu nebo na pláži si můžete zpestřit toulkami ulicemi starobylého města Havana nebo výletem na krásné ostrovy Cayo Coco

Náš tip:

Nezapomenutelnou dovolenou s dětmi na Kubě prožijete v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Iberostar Playa Alameda. Tento hotelový resort v andaluském stylu se nachází přímo u proslulé pláže Varadero. K dispozici vám bude venkovní bazén, fitness, tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal a pro vaše ratolesti dětské hřiště, bazén a hlídání na vyžádání. Za poplatek si můžete dopřát také procedury v salonu krásy, masáže či golf. Samozřejmostí je stravování formou all inclusive a zábavní programy v karibském stylu.

Co dělat o jarních prázdninách v tuzemsku 

Dítě na tobogánu

I naše domovina má co nabídnout, pokud se vám nechce cestovat na jarní prázdniny do zahraničí. Ačkoliv tuzemské lyžařské areály nenabízejí takové podmínky jako ty v Alpách, pěknou zimní dovolenou si užijete i tady. A co když bude málo sněhu? Jistě nezklamou ani procházky, výlety i návštěvy měst a jejich historické a kulturní zajímavosti. Nebo čas jarních prázdnin využijete pro odpočinek a užívání si bohatého zázemí, které nabízejí některé hotely. 

Náš tip:

Skvěle hodnoceným místem pro dovolenou s dětmi je tříhvězdičkový hotel Svornost v lyžařském středisku Harrachov v blízkosti centra a lyžařského areálu Čertova hora. K dispozici je zde doprava skibusem na Černou horu a zpět, krytý bazén, posilovna i wellness. Pro děti je připravena dětská herna a diskotéka pro nejmenší. Poblíž hotelu se nachází také krásná výletní místa, jako je např. Liberec a Turnov. Děti mají navíc pobyt v hotelu zcela zdarma!

Kam dál 

Tipy na jarní prázdniny v Egyptě