Vyberte zemi
29.07–28.09.2021

Tipy na Valentýna

Váháte, čím udělat vaší lásce radost na Valentýna? Nechte se inspirovat našimi tipy na valentýnské pobyty v exotice. Dopřejte si se svojí drahou polovičkou romantického Valentýna, na kterého nikdy nezapomenete.

Luxusní Valentýn ve Spojených arabských emirátech

Láká vás uniknout ze studené České republiky a užít si teplo, relaxaci na bílých plážích a koupání v průzračném moři? Pak je vhodná příležitost strávit Valentýna 2021 na romantické dovolené pro dva ve Spojených arabských emirátech. Takového Valentýna vám bude každý závidět!

Arabské emiráty splňují kritéria pro tu nejkomfortnější dovolenou - luxusní hotely, moderní architektura v Dubaji a Abu Dhabi, golfové ráje, jedna z nejkrásnějších pláží světa Jumeirah Beach a bohatý podmořský svět v Ras Al-Khaimah.

To vše a mnohem víc vás čeká jedině na valentýnském pobytu ve Spojených arabských emirátech!

Prosluněný Valentýn v Egyptě

PyramidyEgypt nabízí romantickou dovolenou pro dva v teple za výhodné ceny a bez starostí. V Egyptě budete mít veškeré služby na dosah ruky. Ať už upřednostníte jakékoliv z egyptských letovisek - oblíbenou Hurghadu, ráj potápěčů Marsa Alam nebo exotický Sharm El Sheikh.

Projížďka pouští na velbloudovi, výlet k egyptským pyramidám či prastarému Luxoru, odpočinek na sluncem zalitých plážích nebo u hotelového bazénu s drinkem v ruce, koupání v průzračném moři, potápění či šnorchlování u korálového útesu a poznávání bohatého podmořského života - takový může být váš valentýnský pobyt v Egyptě, na který budete vzpomínat celý život! 

Mohlo by vás zajímat

Nezaujaly vás naše tipy na Valentýna? Pak se vám možná bude líbit: