Vyberte zemi
22.01–21.03.2021

Tipy na Valentýna 2020: kde ho prožít a co darovat

Váháte, čím udělat vaší lásce radost na Valentýna? Nechte se inspirovat našimi tipy na valentýnské pobyty a dárky. Doporučíme vám originální zájezdy do překrásných metropolí na prodloužený víkend nebo celý týden a navíc vám poradíme, kam na Valentýna do exotiky. Dopřejte si se svojí drahou polovičkou nezapomenutelného Valentýna, na kterého nikdy nezapomenete.

Pár při cestování

Darujte na Valentýna zájezd do zajímavých metropolí!

Co může být lepším valentýnským dárkem než zájezd do netradiční metropole plné krás? Inspirujte se našimi žhavými valentýnskými tipy a darujte svojí lásce cestování!

Krásy Izraele

Kdo by nechtěl poznat Jeruzalém - město, kde se střetávají světová náboženství a kultury, prohlédnout si překrásné bahaiské zahrady v Haifě, které se řadí mezi novodobé divy světa, vykoupat se v Mrtvém moři, vidět bílé stavby Tel Avivu, navštívit slavnou pevnost Massadu a další významná historická místa? Udělejte vaší drahé polovičce na Valentýna radost jedinečným poznávacím zájezdem do Izraele.

Zahrady v Haifě

Barcelona - perla Středomoří

Dalším skvělým tipem na dárek k Valentýnu 2020 je romantický zájezd do perly Středomoří - Barcelony. Srdce Katalánska s jedinečnou architekturou geniálního Gaudího vás i vaši lásku okouzlí svými pamětihodnostmi, romantickými nábřežími, krásnými plážemi i pulzující atmosférou města, které nikdy nespí.

Barcelona náměstí

Unikátní krásy Petrohradu

Ruskému Petrohradu se právem přezdívá "Benátky severu" a právě on je naším posledním tipem na valentýnský dárek. Město na řece Něvě můžete se svojí drahou polovičkou poznat během romantické plavby lodí nebo procházek historickým centrem. Objevte nejkrásnější památky Petrohradu, jakými jsou slavná Ermitáž, Petropavlovská pevnost, místní kostely a nedaleký Petrodvorec, kterému se přezdívá "malé Versailles".

Chrám v Petrohradu

Prožijte Valentýna v exotice!

Chcete vzít vaši drahou polovičku na valentýnský pobyt k moři? Pak jsou tu pro vás naše tipy na Valentýna 2020 v exotických destinacích, v nichž se zaručeně ohřejete.

Luxusní Valentýn ve Spojených arabských emirátech

Láká vás uniknout ze studené České republiky a užít si teplo, relaxaci na bílých plážích a koupání v průzračném moři? Pak je vhodná příležitost strávit Valentýna 2020 na romantické dovolené pro dva ve Spojených arabských emirátech. Takového Valentýna vám bude každý závidět!

Arabské emiráty splňují kritéria pro tu nejkomfortnější dovolenou - luxusní hotely, moderní architektura v Dubaji a Abu Dhabi, golfové ráje, jedna z nejkrásnějších pláží světa Jumeirah Beach, bohatý podmořský svět v Ras Al-Khaimah či lyžování na umělé sjezdovce.

To vše a mnohem víc vás čeká jedině na valentýnském pobytu ve Spojených arabských emirátech!

Pohádkový Valentýn v Ománu

OmánChcete prožít opravdu netradičního Valentýna, na kterého budete vzpomínat celý život? Vydejte se do Ománu!

Co může být romantičtější než dovolená v zemi jako z pohádky Tisíce a jedné noci? Poznáte zde zajímavou arabskou kulturu, bohatou historii města Salalah, pohádkovou architekturu sultánova města Muscat, koupání v tyrkysovém moři, relaxaci na osamělých plážích, objevíte bohatství podmořského života při potápění v barevných vodách Ománského zálivu nebo si zahrajete golf v jednom z luxusních ománských golfových resortů.

Valentýnský pobyt v Ománu je zkrátka originální romantická dovolená pro dva ve velkém stylu, na kterou nikdy nezapomenete!

Prosluněný Valentýn v Egyptě

PyramidyEgypt nabízí romantickou dovolenou pro dva v teple za výhodné ceny a bez starostí. V Egyptě budete mít veškeré služby na dosah ruky. Ať už upřednostníte jakékoliv z egyptských letovisek - oblíbenou Hurghadu, ráj potápěčů Marsa Alam nebo exotický Sharm El Sheikh.

Projížďka pouští na velbloudovi, výlet k egyptským pyramidám či prastarému Luxoru, odpočinek na sluncem zalitých plážích nebo u hotelového bazénu s drinkem v ruce, koupání v průzračném moři, potápění či šnorchlování u korálového útesu a poznávání bohatého podmořského života - takový může být váš valentýnský pobyt v Egyptě, na který budete vzpomínat celý život! 

Mohlo by vás zajímat

Nezaujaly vás naše tipy na Valentýna? Pak se vám možná bude líbit: