Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
21.06.2018 - 20.08.2018
1 týden

Kam na dovolenou v červnu? K moři i do exotiky!

Červen je měsíc jako stvořený pro dovolenou u moře. Prázdné pláže, letoviska i hotely, příjemné počasí a skvělé ceny - to jsou hlavní důvody, proč se vydat na dovolenou v červnu. Zatímco v České republice jeden den utíkáme před horkem osvěžit se na koupaliště, další den zase oblékáme bundy. To vám na červnové dovolené u moře nehrozí. Inspirujte se našimi tipy na nejlepší dovolenou v červnu a užijte si klidné dovolené ještě před prázdninami za výhodné ceny.

Dívka na pláži

Proč na dovolenou v červnu?

  • Skvělé ceny - o dost příznivější než během prázdninových měsíců.
  • Teploty zatím nedosahují svých sezónních maxim, takže jde o ideální dobu pro výlety a prohlídky měst.
  • Volnější hotely, pláže i restaurace, protože hlavní příliv turistů prázdninová střediska teprve čeká.
  • Večerní zábava se zatím nerozjíždí naplno a v letoviscích panuje klid. To ocení rodiny s malými dětmi i ti, kdo přijeli odpočívat.
  • Vaše školou povinné děti vás za dovolenou v červnu budou milovat. Prodloužíte jim prázdniny.
  • Léto teprve začíná, takže po návratu domů budete mít ještě spoustu letních dnů před sebou. Kdo ví, možná se v září stihnete ještě jednou podívat k moři.

Kam v červnu k moři?

V červnu můžete zamířit na dovolenou k moři do všech tradičních dovolenkových destinací. V Itálii, Bulharsku, Černé Hoře, Španělsku, FranciiTurecku i dalších zemích jsou již teploty vzduchu velmi příjemné a moře vhodné ke koupání.

Jaké jsou naše nejlepší tipy na červnovou dovolenou u moře:

Kam v červnu na dovolenou do Egypta?

Pokud se chcete v červnu opravdu zahřát, vydejte se na dovolenou do Egypta, kde se průměrné teploty vzduchu šplhají nad 30 °C a moře je teplé jako kafe. Vyberte si z našich nejvýhodnějších tipů na červnovou dovolenou v Egyptě a užijte si komfortního ubytování, all inclusive stravování a ničím nerušeného odpočinku za neuvěřitelné last minute ceny!

Tipy na červnovou dovolenou v Chorvatsku

Červnová dovolená v Chorvatsku je vhodná pro ty, kdo preferují pohodlnou cestu k moři autem, příjemné teploty kolem 25 °C vhodné k procházkám a výletům a koupání v osvěžujícím moři. Vyberte si z našich tipů na dovolenou v Chorvatsku v červnu a užijte si klidný pobyt bez zaplněných pláží a hotelů ještě předtím, než zde začne hlavní turistická sezona. 

Kam v červnu na dovolenou do Řecka?

Pokud zvolíte pro svoji červnovou dovolenou Řecko, určitě nebudete litovat. Vydejte se například na ostrov Kos, Kréta nebo Rhodos, na kterých je v tomto období zaručeno teplé a slunečné počasí, příjemně vyhřáté moře a zároveň ještě nejsou taková vedra jako v hlavní sezoně.

Exotika v červnu

Láká vás spíše exotická dovolená? Představujete si sami sebe, jak ležíte ve stínu palem na bílé pláži s kokosovým drinkem v ruce a pozorujete azurově modré moře? V červnu si užijete dovolenou v exotických destinacích za skvělé ceny. Co takhle ostrov Barbados?

Tipy na červnovou dovolenou na Barbadosu

Barbados - tropický ráj v Karibiku plný nádherných písečných pláží, slunce, karibských rytmů, koloniálních památek, golfu a potápění pod průzračnou hladinou moře. Zní vám to jako neuvěřitelná pohádka? Nemusí! Vyberte si z naší nabídky dovolené na Barbadosu v červnu a získejte zájezd za skvělou cenu!

Co by vás mohlo zajímat?