Zájezdy
Letenky
Zadejte rozpočet a nechte se překvapit, kam až se dostanete!
2 dospělí | bez dětí
20.02–19.04.2019
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci
0 zájezdů. Upravte, prosím, parametry hledání

Kam na dovolenou v červnu? K moři i do exotiky!

Červen je měsíc jako stvořený pro dovolenou u moře. Prázdné pláže, letoviska i hotely, příjemné počasí a skvělé ceny - to jsou hlavní důvody, proč se vydat na dovolenou v červnu. Zatímco v České republice jeden den utíkáme před horkem osvěžit se na koupaliště, další den zase oblékáme bundy. To vám na červnové dovolené u moře nehrozí. Inspirujte se našimi tipy na nejlepší dovolenou v červnu a užijte si klidné dovolené ještě před prázdninami za výhodné ceny.

Dívka na pláži

Proč na dovolenou v červnu?

  • Skvělé ceny - o dost příznivější než během prázdninových měsíců.
  • Teploty zatím nedosahují svých sezónních maxim, takže jde o ideální dobu pro výlety a prohlídky měst.
  • Volnější hotely, pláže i restaurace, protože hlavní příliv turistů prázdninová střediska teprve čeká.
  • Večerní zábava se zatím nerozjíždí naplno a v letoviscích panuje klid. To ocení rodiny s malými dětmi i ti, kdo přijeli odpočívat.
  • Vaše školou povinné děti vás za dovolenou v červnu budou milovat. Prodloužíte jim prázdniny.
  • Léto teprve začíná, takže po návratu domů budete mít ještě spoustu letních dnů před sebou. Kdo ví, možná se v září stihnete ještě jednou podívat k moři.

Kam v červnu k moři?

V červnu můžete zamířit na dovolenou k moři do všech tradičních dovolenkových destinací. V Itálii, Bulharsku, Černé Hoře, Španělsku, FranciiTurecku i dalších zemích jsou již teploty vzduchu velmi příjemné a moře vhodné ke koupání.

Jaké jsou naše nejlepší tipy na červnovou dovolenou u moře:

Egypt

Pokud se chcete v červnu opravdu zahřát, vydejte se na dovolenou do Egypta, kde se průměrné teploty vzduchu šplhají nad 30 °C a moře je teplé jako kafe. Vyberte si z našich nejvýhodnějších tipů na červnovou dovolenou v Egyptě a užijte si komfortního ubytování, all inclusive stravování a ničím nerušeného odpočinku za neuvěřitelné ceny!

Moon Resort

MOON RESORT***+

Coral Hills Resort

CORAL HILLS RESORT****

Flamenco Beach Resort

FLAMENCO BEACH RESORT****

Chorvatsko

Červnová dovolená v Chorvatsku je vhodná pro ty, kdo preferují pohodlnou cestu k moři autem, příjemné teploty kolem 25 °C vhodné k procházkám a výletům a koupání v osvěžujícím moři. Vyberte si z našich tipů na dovolenou v Chorvatsku v červnu a užijte si klidný pobyt bez zaplněných pláží a hotelů ještě předtím, než zde začne hlavní turistická sezona. 

Vila Marko

VILA MARKO - APARTMÁNY***

Penzion Jelena

PENZÍON JELENA***

Vila Marica

VILA MARICA***

Řecko

Pokud zvolíte pro svoji červnovou dovolenou Řecko, určitě nebudete litovat. Vydejte se například na ostrov Kos, Kréta nebo Rhodos, na kterých je v tomto období zaručeno teplé a slunečné počasí, příjemně vyhřáté moře a zároveň ještě nejsou taková vedra jako v hlavní sezoně.

Eleni

ELENI**+

Achousa

ACHOUSA**

Blue Sky Her

BLUE SKY HER**

Exotika v červnu

Láká vás spíše exotická dovolená? Představujete si sami sebe, jak ležíte ve stínu palem na bílé pláži s kokosovým drinkem v ruce a pozorujete azurově modré moře? V červnu si užijete dovolenou v exotických destinacích za skvělé ceny. Co takhle ostrov Barbados - tropický ráj v Karibiku plný nádherných písečných pláží, slunce, karibských rytmů, koloniálních památek, golfu a potápění pod průzračnou hladinou moře.

Co by vás mohlo zajímat

  • Podívejte se na naši nabídku last minute zájezdů a výhodný pobyt v červnu u moře máte v kapse.
  • Nezaujala vás dovolená v červnu? Vyberte si z naší letní dovolené v hlavní sezoně.
  • Nebo si prohlédněte zájezdy do exotiky a prožijte nezapomenutelné prázdniny.

Nevybrali jste? Podívejte se na další skvělé tipy na dovolenou!

Bratr a sestra na pláži

Kam na nejlepší letní dovolenou s dětmi k moři?

Chcete vzít děti na dovolenou k moři? Poradíme vám, jaké jsou nejlepší země pro dovolenou s dětmi 2019!

Mezi nejoblíbenější destinace pro rodinnou dovolenou patří letos výhodné Bulharsko, tradiční Chorvatsko, Itálie a Řecko i znovu objevené Turecko.


Maroko poušť

Prožijte dovolenou v Maroku s nádechem orientu!

Láká vás dovolená v Maroku? Pokud chcete prožít pobyt plný poznávání pozoruhodné marocké kultury, královských měst, vyjížděk do nekonečné pouště, přírodních krás, nakupování na tradičních trzích s vůní koření, posezení u skleničky sladkého marockého čaje i relaxace na prosluněných plážích, inspirujte se našimi tipy, kam na dovolenou v Maroku.


Cestovní pas

Cestovní pasy: vše, co potřebujete vědět o vyřízení pasu

Chystáte se na dovolenou a potřebujete cestovní pas? V tomto článku se dozvíte o aktuálních novinkách ve vydávání cestovních dokladů, jejich platnosti, poplatcích za vystavení i ostatních informacích užitečných pro vyřízení nového cestovního pasu. Dozvíte se také, jak je to s cestovním pasem na počkání a s cestovním pasem pro dítě.

Přečtěte si také další novinky a tipy ze světa cestování.