Vyberte zemi
03.08–02.10.2021

Kam s dětmi na podzimní prázdniny 2020?

Letošní podzimní prázdniny budou vzhledem k aktuální situaci celý týden od 26. až do 30. 10. 2020. Udělejte dětem radost a vezměte je z pošmourného počasí v ČR na dovolenou k moři tam, kde slunce hřeje i na podzim.

Za koupáním do Tuniska

Naším prvním tipem na podzimní prázdniny u moře je Tunisko. Teploty jsou zde i na konci října příjemně letní a voda na koupání optimální. Tuniské resorty poskytují komfort a pohodlí, kvalitní programy all inclusive a pláže v těsné blízkosti hotelu. Většina tuniských pláží má příjemně jemný písek a pozvolný vstup, což při dovádění u moře ocení hlavně děti. Na dovolené v Tunisku navíc můžete dětem udělat radost výletem do pouště na velbloudech nebo návštěvou pouličních bazarů a nákupem suvenýrů.

Velbloud na tuniské pláži

Náš tip na podzimní prázdniny v Tunisku

A kam konkrétně do Tuniska vyrazit s dětmi na podzimní prázdniny 2020? Naším tipem je ostrov Djerba a hotel Vincci Djerba Resort. Nabízí bohaté all inclusive, mnoho restaurací a barů, maurskou kavárnu, fitness, wellness, několik bazénů včetně brouzdaliště, dětské hřiště, hernu a mnoho dalšího.

Za výletničením na Kanáry

Další alternativou, kam na podzimní prázdniny 2020, jsou Kanárské ostrovy. Moře je zde sice oproti severní Africe o něco chladnější, ale po lehkém osmělení je voda příjemně osvěžující. Podzimu na Kanárských ostrovech vládne slunce a teploty kolem 25 °C jsou tak akorát na výlety a aktivní trávení času.

Fuerteventura

Náš tip na podzimní prázdniny na Kanárských ostrovech

Pokud jste ještě nebyli na Fuerteventuře, vězte, že je ideální k prožití podzimních prázdnin s dětmi. Pyšní se totiž nejen nejkrásnějšími plážemi Kanárských ostrovů, ale i pouštní krajinou, kouzelnými vesničkami s větrnými mlýny, krásnou přírodou a řadou zajímavých míst na výlety, které se zaručeně budou líbit vám i dětem.

Vyberte si svoje podzimní prázdniny u moře

Co by vás mohlo zajímat?