Kam s dětmi na podzimní prázdniny 2022?

Úterý, 27.9.2022

Kam s dětmi na podzimní prázdniny 2022?

Za koupáním do Tuniska

Naším prvním tipem na podzimní prázdniny u moře je Tunisko. Teploty jsou zde i na konci října příjemně letní a voda na koupání optimální. Tuniské resorty poskytují komfort a pohodlí, kvalitní programy all inclusive a pláže v těsné blízkosti hotelu. Většina tuniských pláží má příjemně jemný písek a pozvolný vstup, což při dovádění u moře ocení hlavně děti. Na dovolené v Tunisku navíc můžete dětem udělat radost výletem do pouště na velbloudech nebo návštěvou pouličních bazarů a nákupem suvenýrů.

Podzimní prázdniny v Tunisu

Velbloud na pláži

Za teplem do Egypta

Zatímco v létě v Egyptě šplhají teploty do závratných výšek, kdo si počká na říjen a podzimní prázdniny, užije si teploty okolo třiceti stupňů i příjemné noci. Chcete se dozvědět, proč je nejoblíbenější Hurghada, co všechno ukrývají korály v Sharm El Sheikhu nebo čím okouzluje Marsa Alam? Dopřejte si s dětmi během podzimních prázdnin 2022 cenově nejdostupnější exotiku! 

Podzimní prázdniny v Egyptě

Pyramidy v Egyptě

Za výletničením na Kanáry

Další alternativou, kam na podzimní prázdniny 2022, jsou Kanárské ostrovy. Moře je zde sice oproti severní Africe o něco chladnější, ale po lehkém osmělení je voda příjemně osvěžující. Podzimu na Kanárských ostrovech vládne slunce a teploty kolem 25 °C jsou tak akorát na výlety a aktivní trávení času.

Podzimní prázdniny na Kanárech

Pláž na Fuerteventuře

Náš tip na podzimní prázdniny na Kanárských ostrovech

Pokud jste ještě nebyli na Fuerteventuře, vězte, že je ideální k prožití podzimních prázdnin s dětmi. Pyšní se totiž nejen nejkrásnějšími plážemi Kanárských ostrovů, ale i pouštní krajinou, kouzelnými vesničkami s větrnými mlýny, krásnou přírodou a řadou zajímavých míst na výlety, které se zaručeně budou líbit vám i dětem.

Podzimní prázdniny na Fuerteventuře

Za exotikou do Emirátů

Azurově modré nebe, čisté a vždy teplé moře, krásné pláže a pozorná péče o hosty. K tomu supermoderní metropole plné odvážné architektury s odkazem na tradice. Ohromná obchodní centra, parky, galerie, divadla i nejrůznější sportoviště: od velkorysých golfových areálů až po zimní stadiony. To všechno si budete užívat na dovolené ve Spojených arabských emirátech.

Podzimní prázdniny v Emirátech

jumeriah-island_dubaj.jpg

Co by vás mohlo zajímat?

Další články

Naše tipy, kam na levnou zimní dovolenou k moři

27.11.2023

Nejkrásnější vánoční trhy 2023 v evropských městech

24.10.2023

Dovolená v říjnu: naše tipy, kam za teplem k moři

18.09.2023

Kde najdete nejkrásnější pláže světa roku 2023? Náš TOP výběr!

16.06.2023

Kam na dovolenou v květnu? Přivítejte začátek sezóny ve Středomoří

26.04.2023

Kam v létě k moři? Máme pro vás tipy na levnou leteckou dovolenou

22.03.2023