Kam s dětmi na podzimní prázdniny 2021?

Pátek, 8.10.2021

Kam s dětmi na podzimní prázdniny 2021?

Za koupáním do Tuniska

Naším prvním tipem na podzimní prázdniny u moře je Tunisko. Teploty jsou zde i na konci října příjemně letní a voda na koupání optimální. Tuniské resorty poskytují komfort a pohodlí, kvalitní programy all inclusive a pláže v těsné blízkosti hotelu. Většina tuniských pláží má příjemně jemný písek a pozvolný vstup, což při dovádění u moře ocení hlavně děti. Na dovolené v Tunisku navíc můžete dětem udělat radost výletem do pouště na velbloudech nebo návštěvou pouličních bazarů a nákupem suvenýrů.

Podzimní prázdniny v Tunisu

Velbloud na tuniské pláži

Za teplem do Egypta

Zatímco v létě v Egyptě šplhají teploty do závratných výšek, kdo si počká na říjen a podzimní prázdniny, užije si teploty okolo třiceti stupňů i příjemné noci. Chcete se dozvědět, proč je nejoblíbenější Hurghada, co všechno ukrývají korály v Sharm El Sheikhu nebo čím okouzluje Marsa Alam? Dopřejte si s dětmi během podzimních prázdnin 2021 cenově nejdostupnější exotiku! 

Podzimní prázdniny v Egyptě

Egypt-pyramidy_1094727200.jpg

 

Za výletničením na Kanáry

Další alternativou, kam na podzimní prázdniny 2021, jsou Kanárské ostrovy. Moře je zde sice oproti severní Africe o něco chladnější, ale po lehkém osmělení je voda příjemně osvěžující. Podzimu na Kanárských ostrovech vládne slunce a teploty kolem 25 °C jsou tak akorát na výlety a aktivní trávení času.

Podzimní prázdniny na Kanárech

Fuerteventura podzimní prázdniny

Náš tip na podzimní prázdniny na Kanárských ostrovech

Pokud jste ještě nebyli na Fuerteventuře, vězte, že je ideální k prožití podzimních prázdnin s dětmi. Pyšní se totiž nejen nejkrásnějšími plážemi Kanárských ostrovů, ale i pouštní krajinou, kouzelnými vesničkami s větrnými mlýny, krásnou přírodou a řadou zajímavých míst na výlety, které se zaručeně budou líbit vám i dětem.

Podzimní prázdniny na Fuerteventuře

Za exotikou a zázraky techniky na EXPO do Emirátů

Azurově modré nebe, čisté a vždy teplé moře, krásné pláže a pozorná péče o hosty. K tomu supermoderní metropole plné odvážné architektury s odkazem na tradice. Ohromná obchodní centra, parky, galerie, divadla i nejrůznější sportoviště: od velkorysých golfových areálů až po zimní stadiony. To všechno si budete užívat na dovolené ve Spojených arabských emirátech. Během podzimních prázdnin 2021 navíc včetně světové výstavy EXPO, která se koná v Dubaji.

Podzimní prázdniny v Emirátech


Dubaj-Palm-Jumeirah_1291548640.jpg

 

Co by vás mohlo zajímat?

Další články

Nejkrásnější Vánoce a Silvestr u moře

22.11.2021

Výběr z bankomatu v zahraničí: jak ho mít co nejlevnější a na co dát pozor?

15.11.2021

Naše tipy, kam na levnou zimní dovolenou k moři

08.11.2021

Nejkrásnější vánoční trhy 2021 v evropských městech

28.10.2021

Kam v listopadu 2021 na dovolenou? Za sluncem!

14.10.2021

Tipy na dovolenou v říjnu, kde se ohřát

04.10.2021