Vyberte zemi
28.07–27.09.2021

Nejhezčí evropská města na prodloužený víkend

Láká vás poznávání překrásných měst, která dýchají něčím výjimečným? Nechte se inspirovat našimi tipy na nejhezčí evropské metropole. Objevíte fascinující svět spletitých uliček, okouzlující památky, nasajete jedinečnou atmosféru a poznáte místní obyvatele, kuchyni a kulturu. Vybrali jsme pro vás nejhezčí evropská města, kde vás čeká ten nejlepší prodloužený eurovíkend.

Paříž

Paříž, nejromantičtější město světa, je úžasným propojením skvostných památek a moderních čtvrtí. Ne nadarmo byla uživateli TripAdvisoru zvolena top destinací roku 2018. Okouzlí vás pulzujícími pařížskými ulicemi plnými luxusních nákupních možností, galeriemi umění s nejkrásnějšími světovými díly, romantickou atmosférou i výtečnými francouzskými specialitami. Paříž je o umění žít. Poznejte z ní to nejlepší - slavnou Eiffelovou věž, rušný bulvár Champs Elysées, galerii Louvre, katedrálu Notre-Dame i monumentální Vítězný oblouk. Vyrazte do Paříže na eurovíkend a vychutnejte si ji naplno!

Eiffelovka

Londýn

Londýn je úchvatné kosmopolitní město s největší koncentrací památek v celé zemi. Britská metropole vám učaruje jedinečnou atmosférou města, pro které jsou typické černé taxíky, červené telefonní budky, poštovní schránky a dvoupodlažní autobusy. Poznejte slavný Westminster, kde zasedá britský parlament a probíhá korunovace britského panovníka, navštivte Trafalgarské náměstí s velkolepou Národní galerií a Piccadilly Circus, zavítejte do vyhlášené čtvrti Soho, spatřete sídlo královské rodiny Buckingamský palác, pevnost Tower of London a další londýnské skvosty. Neváhejte a dopřejte si eurovíkend v Londýně

Londýn

Řím

Řím, jedna z nejstarších a nejhezčích metropolí Evropy, ohromuje fascinující historií, památkami, ale i vynikajícími kavárnami a restauracemi. Vyrazte dobýt „Věčné město“ a navštivte slavné Koloseum, Forum Romanum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, Vatikán s Bazilikou sv. Petra a mnoho dalšího. Poznejte během prodlouženého víkendu Řím - jedno z nejhezčích měst Evropy. Neopakovatelné „prázdniny v Římě“ na vás již čekají.

Koloseum

Barcelona

Barcelona, město v srdci Katalánska, má zcela jedinečnou a podmanivou atmosféru. Jde o jedno z nejhezčích evropských měst, které je protkáno bohatou historií a zároveň žije moderním kosmopolitním životem. Gaudího unikátní architektura, umění Pabla Picassa, překrásné parky, slavné sportovní stadiony, vyhlášená ulice La Rambla, romantická nábřeží i pulzující noční život v rozmanitých restauracích a barech učiní z vašeho eurovíkendu v Barceloně nezapomenutelný zážitek.

Barcelona

Mohlo by vás zajímat