Vyberte zemi
18.05–17.07.2021

Naši klienti sdílejí své zážitky z plaveb na lodi

Máte rádi otevřený oceán, houpavý pohyb lodi na vodě a vůni mořské soli? Pak vás jistě budou zajímat zkušenosti našich klientů z jejich výletů na lodi. Můžete se jimi inspirovat pro svoji dovolenou. Naši klienti prožili ty nejlepší plavby v následujících zemích a destinacích:

Delfín Kuba
Autor snímku: L. Prášil

Plavba lodí za delfíny na Kubě

Na Kubě si milovníci plaveb na lodi můžou vybrat z široké nabídky výletů. Skvělá je například dobrodružná projížďka na vodních skútrech po řece, dále plavba lodí s proskleným dnem, která umožňuje pozorování bohatého podmořského života nebo plavba na katamaránu s delfíní show, plaváním s delfíny a šnorchlováním.

Podívejte se, jak si právě plavbu na katamaránu s delfíny užili naši klienti.


Plavba Kréta
Autor snímku: M. Havlásek

Výlet na moře s grilováním na Krétě

Na Krétě si můžete vybrat z výletů lodí, které jsou spojené s koupáním a grilováním. Užijete si při nich pohledu na nekonečné modré moře, koupání v liduprázdných vodách i dobré řecké grilované maso, mořské plody a zeleninu. Z paluby lodi budete moci sledovat a krmit ryby ve vodě.

Podívejte se, jak se takovýto výlet líbil našim klientům.


Chao Phraya
Autor snímku: K. Lukášová

Plavba po řece Chao Phraya v Bangkoku

V thajském Bangkoku jsou oblíbené plavby lodí na řece Chao Phraya. Kolem řeky i přímo na ní žije mnoho místních obyvatel v nuzných obydlích na kůlech. Při projížďce na lodi poznáte kontrast těchto chudých obydlí a života lidí v nich s luxusními hotely opodál i krásnými buddhistickými chrámy.

Přečtěte si, co o plavbě po Chao Phraya napsali naši klienti.


Turecká loď
Autor snímku: Martina E.

Výlety lodí v Turecku

Také v Turecku si můžete dopřát plavbu lodí. Vydejte se například na plavbu po řece Manavgat, při které spatříte rybí farmu, pelikány a Manavgatský vodopád nebo si užijte adrenalinu při raftingu na řece Kopulu Kanyon. Uvidíte krásné přírodní scenérie.

Možností je mnoho. S výběrem té nejlepší plavby vám pomůžou zážitky našich klientů, kteří se již po tureckých vodách plavili.


Egyptska lloď
Autor snímku: L. Skřítecká

Plavba lodí s proskleným dnem v Egyptě

Také v Egyptě si můžete vybrat z široké nabídky výletů na palubě lodi. Doporučujeme plavbu na lodi s proskleným dnem, při které uvidíte bohatství podmořského světa, dále tzv. SeaScope - ponor do 4 metrové hloubky nebo výlet k přehradě Asuan, jehož součástí je plavba lodí k ostrovnímu chrámu Philae.

Možností je mnoho. Podívejte se, jak prožili plavbu na lodi s proskleným dnem naši klienti.


 

Pirátská loď
Autor snímku: M. Nováková

Výlet pirátskou lodí v Tunisku

Jedním z nejoblíbenějších výletů našich klientů na dovolené v Tunisku je plavba pirátskou lodí, při které cestující baví sami piráti různými show. Podívejte se, jak si výlet pirátskou lodí užili naši klienti.

Pokud se budete chtít také plavit po moři, doporučujeme půldenní romantickou plavbu na moře za koupáním nebo celodenní výlet z přístavu v Monastiru na ostrůvek Kuriat s koupáním a grilováním ryb.


 

Benatky
Autor snímku: E. Růžičková

Plavba do Benátek

Benátky jsou městem na vodě, takže jedním z nejlepších způsobů, jak se do nich dostat, je plavba lodí. Podívejte se, jak plavbu do Benátek prožili naši klienti.

Pokud na své dovolené v Itálii zatoužíte také vyrazit na moře, vyberte si z nabídky našich lodních výletů. Doporučujeme výlet na Amalfitánské pobřeží, na Eolské ostrovy nebo kolem ostrova Ischia.


Procestujte Nizozemsko na lodi jako naše klientka Radka

„V květnu tohoto roku jsem s rodinou a známými vyrazila na velmi netradiční dovolenou, o které jsem příliš nevěděla a nic zázračného od ní ani neočekávala. Opak byl ale pravdou. Byla to ta nejlepší dovolená, kterou jsem zatím zažila (a to jsem již pár dovolených prožila - Kanáry, Egypt, Tunisko, Řecko, Bulharsko atd.). Bylo to opravdu něco jiného. S naší lodí (kterou velmi dobře řídil můj muž) jsme si zaparkovali tam, kde jsme chtěli a kde se nám to líbilo - ať už v přírodě nebo v městečku, prohlíželi jsme si nádhernou krajinu, vyráželi na pěší procházky po okolí, jezdili na bruslích, ochutnávali místní speciality,...Bylo toho spousta. Každý den byl úplně jiný než ten předcházející, a to na tom bylo právě to krásné. Už těď jsem přesvědčena o tom, že to nebyla naše poslední dovolená na lodi a všem bych něco podobného doporučila.“

Autor: Radka Přibylová, věk 37 let, navštíveno 05/2009


Vyrazte s námi na oceán!

Vyberte si z naší bohaté nabídky plaveb lodí po různých vodách světa.