CK Bohemian fantasy

Na co se CK Bohemian fantasy specializuje?

Specializací cestovní kanceláře Bohemian fantasy jsou lázeňské a wellness pobyty v Maďarsku, na Slovensku a v ČR. Kromě toho se cestovní kancelář zaměřuje také na poznávací zájezdy za novými zážitky, památkami a dalšími zajímavostmi včetně kulinářských turné. Bohemian fantasy také zprostředkovává zájezdy od dalších CK.

Čím je CK Bohemian fantasy atraktivní?

Cestovní kancelář Bohemian fantasy nenabízí pouze klasické zájezdy, ale zaměřuje se také na speciální zájezdy pro seniory a zájezdy pro školy, které jsou sestavovány na míru a nabízeny za velmi výhodné ceny. Dále je nabídka CK Bohemian fantasy atraktivní pro skupiny, kterým poskytuje slevy již od 6 osob. Díky spolupráci se zahraničními partnery z celého světa a dlouholetým zkušenostem se u Bohemian fantasy můžete spolehnout na špičkové služby i kvalitní odborné průvodce a delegáty. Cílem CK Bohemian fantasy je krásná, pohodová a bezstarostná dovolená pro všechny klienty.

S Bohemian fantasy můžete vyrazit např. do těchto zemí:

Vyberte si z nabídky zájezdů CK Bohemian fantasy!

Bohemian fantasy spol. s r.o. působí na českém trhu již od roku 1990. Cestovní kancelář Bohemian fantasy organizuje pobytové a poznávací zájezdy především do Evropy. Prioritou CK Bohemian fantasy je vysoká kvalita poskytovaných služeb za přijatelné ceny.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!