Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu

Představení CK Travel 2002

CK Travel 2002 působí na trhu cestovního ruchu od roku 1990. Její první specializací byly poznávací zájezdy do zahraničí, které záhy následovaly pobyty u moře. O rok později došlo k rozšíření činnosti CK Travel 2002 také na pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí. Cestovní kancelář Travel 2002 zajišťovala jako jedna z prvních incomingových CK v Brně koncertní turné pro profesionální a amatérské zahraniční sbory a umělce. 

Nabídka cestovní kanceláře

Pobytové zájezdy

V nabídce CK Travel 2002 dnes najdete především letecké pobytové zájezdy do Středomoří. Ubytování pro klienty je zajištěno v kapacitách různých kategorií - od studií s vlastním stravováním až po pětihvězdičkové hotely s all inclusive a animačním programem. Na místě se o klienty starají zkušení delegáti.

Poznávací zájezdy

CK Travel 2002 organizuje taktéž poznávací zájezdy nejen do evropských zemí - letecky či autobusem. Na každém poznávacím zájezdu je klientům k dispozici česky mluvící průvodce. S CK Travel 2002 můžete vyrazit i na tematický poznávací zájezd, např. s turistikou, s relaxací a wellness, s návštěvou termálních lázní, s cestami za vínem apod.

Do jakých zemí se můžete s Travel 2002 podívat?

Dovolená s Travel 2002 se vyplatí

CK Travel 2002 si váží svých stálých zákazníků a nabízí jim slevy za věrnost. Noví klienti mohou využít slevu za včasný nákup a rodiny s dětmi zase pobyty pro děti zdarma. CK Travel 2002 poskytuje také slevy pro seniory, skupiny atd.

Vyberte si ze zájezdů CK Travel 2002!

ZÁJEZDY

/files/images/thumbs/1/travel-2002.PNG

Cestovní kancelář Travel 2002

CK TRAVEL 2002, spol. s r.o. nabízí letní pobyty v Řecku, Turecku, Bulharsku, Itálii, Španělsku a Chorvatsku, dále poznávací zájezdy do mnoha evropských i několika mimoevropských zemí a destinací, zájezdy na míru, školní a tematické zájezdy pro kolektivy a firmy atd.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!