Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
25.01–24.03.2021
Počet osob

Představení CK Travel 2002

CK Travel 2002 působí na trhu cestovního ruchu od roku 1990. Její první specializací byly poznávací zájezdy do zahraničí, které záhy následovaly pobyty u moře. O rok později došlo k rozšíření činnosti CK Travel 2002 také na pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí. Cestovní kancelář Travel 2002 zajišťovala jako jedna z prvních incomingových CK v Brně koncertní turné pro profesionální a amatérské zahraniční sbory a umělce. 

Nabídka cestovní kanceláře

Pobytové zájezdy

V nabídce CK Travel 2002 dnes najdete především letecké pobytové zájezdy do Středomoří. Ubytování pro klienty je zajištěno v kapacitách různých kategorií - od studií s vlastním stravováním až po pětihvězdičkové hotely s all inclusive a animačním programem. Na místě se o klienty starají zkušení delegáti.

Poznávací zájezdy

CK Travel 2002 organizuje taktéž poznávací zájezdy nejen do evropských zemí - letecky či autobusem. Na každém poznávacím zájezdu je klientům k dispozici česky mluvící průvodce. S CK Travel 2002 můžete vyrazit i na tematický poznávací zájezd, např. s turistikou, s relaxací a wellness, s návštěvou termálních lázní, s cestami za vínem apod.

Do jakých zemí se můžete s Travel 2002 podívat?

Dovolená s Travel 2002 se vyplatí

CK Travel 2002 si váží svých stálých zákazníků a nabízí jim slevy za věrnost. Noví klienti mohou využít slevu za včasný nákup a rodiny s dětmi zase pobyty pro děti zdarma. CK Travel 2002 poskytuje také slevy pro seniory, skupiny atd.

Vyberte si ze zájezdů CK Travel 2002!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář Travel 2002

CK TRAVEL 2002, spol. s r.o. nabízí letní pobyty v Řecku, Turecku, Bulharsku, Itálii, Španělsku a Chorvatsku, dále poznávací zájezdy do mnoha evropských i několika mimoevropských zemí a destinací, zájezdy na míru, školní a tematické zájezdy pro kolektivy a firmy atd.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!