Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
27.09–26.10.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Kam vyrazit na dovolenou v únoru? Výhodně na exotické ostrovy!

Chladný únor je tady a vy přemýšlíte, kam byste před ním utekli za teplem? Představujete si, jak vás na kůži hřejí sluneční paprsky, jak je vzduch prosycen vůní mořské soli, a jak slyšíte šplouchání vln? Máme pro vás dobrou zprávu! Únorová dovolená u moře v exotických destinacích splní všechny vaše cestovatelské sny, a to navíc za skvělé ceny last minute zájezdů! Relaxace na bílých plážích, koupání v moři, exotické vůně a chutě - to všechno na vás čeká již za několik dnů či týdnů. Záleží jen na vás, jakou destinaci si vyberete. Láká vás poslechnout si reggae na Jamajce, přivonět si ke koření na Zanzibaru nebo spíše ochutnat pravý srílanský čaj?

Srí Lanka: jeden z nejkrásnějších ostrovů světa

Sloni na Srí Lance

Srí Lanka je pohádkovým ostrovem, který jistě nadchne každého cestovatele. Poznejte srílanské čajové plantáže a ochutnejte šálek pravého cejlonského čaje, který si nechává dovážet sama britská královna, navštivte sloní sirotčinec, nechte se unášet na vlnách oceánu při surfování, seznamte se s buddhistickou kulturou a památkami, popovídejte si s místními obyvateli o jejich životě, vyzkoušejte ostrou srílanskou kuchyni a navštivte jeden z národních parků Srí Lanky, kde budete moci pozorovat ve volné přírodě slony, leopardy, levharty, opice, krokodýly, varany a další divoká zvířata.

Hotel Marina BentotaDovolená s vůní Indického oceánu

MARINA BENTOTA ***

Jamajka: ostrov nekončící zábavy

Dítě na Jamajce

Hoďte za hlavu starosti všedního dne a vydejte se na Jamajku. Na tomto veselém ostrově zábava nikdy nekončí. Sluníčko stále svítí, lidé se usmívají a vzduchem zní rytmy reggae. Na Jamajce kromě pohody a uvolněného životního stylu poznáte také bělostné pláže, bohatý podmořský svět, krásnou krajinu, zajímavou kulturu, pozoruhodná města i muzeum Boba Marleyho.

Legends Beach Resort JamajkaDovolená v rytmu reggae

LEGENDS BEACH RESORT ***

Zanzibar: tropický ráj vonící kořením

Zanzibar

Bělostné pláže s jemným pískem omývá teplá tyrkysová voda, na které se houpou dřevěné lodě dhow, jež vlastníma rukama postavili místní obyvatelé. Sluníčko žhne a ve vzduchu je cítit vůně všudypřítomného koření. Vítejte na Zanzibaru - tropickém ráji na zemi. Nejenom relaxace na překrásných plážích, ale také pozorování podmořského života a korálových útesů při šnorchlování, nekonečné odlivy, svahilská kultura, památky města Stone Town, dobrodružný výlet na safari nebo do zahrad s kořením - to vše vás čeká na dovolené na Zanzibaru.

Hotel ZanzibarDovolená v africkém stylu

VOI KIWENGWA RESORT *****

Co by vás mohlo dále zajímat