Hotel
Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
21.04.2018 - 20.06.2018
1 týden

Objevte nejkrásnější pláže Itálie

Itálie, to je 7 500 kilometrů pobřeží, nekonečné množstvím kouzelných pláží, ale i relativní blízkost a kvalitní zázemí pro turisty. Vítejte na nejlepších místech pro dovolenou v Itálii.

Které italské pláže jsou ty nejkrásnější? Rodiny s dětmi ocení dostupná a dobře vybavená letoviska BibioneLido di Jesolo, či Rimini. Kdo se rád vydá na delší cestu, tomu se nabízí Gargano nebo Kalábrie. A pokud si představujete Itálii letecky a s all inclusive nebo polopenzí, zvolte si například ostrov Sardinii, malinkou Ischii nebo Sicílii na samém jihu země.

Dovolená pro milovníky italských pláží

Severní Itálie, Bibione 

pláže Itálie - severní Itálie, Bibione

Ani po víc než 20 letech neztratilo Bibione na své popularitě. Nabízí ohromnou pláž s řadou barů a restaurací, kde nechybí sportoviště a spousta zábavy i atrakcí pro všechny generace.

Náš tip: Ubytujte se například v příjemném HOTELU LUNA****.

Severní Itálie, Lido di Jesolo

pláže Itálie - severní Itálie, Lido di Jessolo

O poznání menší a o něco blíž bájným Benátkám, to je severoitalské prázdninové centrum Lido di Jessolo, táhnoucí se podél pobřeží. I tady najdete pěknou upravenou pláž se stovkami slunečníků, zábavní parky, nákupy i noční život.

Náš tip: HOTEL CARAVELE***+ s vlastní dopravou se snídaněmi nebo polopenzí nebo HOTEL BOLIVAR*** s vlastní dopravou a polopenzí.

Emilia Romagna, Rimini

pláže Itálie - Emilia Romagna, Rimini

Rimini je největším italským přímořským letoviskem a jedním z největších v Evropě. Spojením s dalšími okolními městy vznikl souvislý pás městské pláže úctyhodných rozměrů s bohatou infrastrukturou. Pokud vás láká čilý ruch, zamiřte právě sem.

Náš tip: HOTEL RICCHI*** s vlastní dopravou nebo autobusem s polopenzí nebo HOTEL DE FRANCE***+ s vlastní dopravou se snídaněmi.

Apulie, Gargano

pláže Itálie - Gargano

Poloostrov v Jaderském moři označovaný také za "ostruhu italské boty". Najdete tu dech beroucí přírodu s řadou krásných pláží. K nejoblíbenějším patří ty v okolí města Vieste.

Náš tip: HOTEL REZIDENCE CASANOVA** s vlastní dopravou a bez stravování nebo HOTEL MARECHIARO*** s vlastní dopravou nebo autobusem s plnou penzí. 

Kalábrie, Tropea

pláže Itálie - Kalábrie, Tropea

Městečko Tropea u pobřeží Tyrhénského moře na jihu Itálie platí za vyhlášené prázdninové středisko. Zdejší nádherná písečná pláž každoročně přitahuje tisíce turistů.

Náš tip: HOTEL POGGIO DI TROPEA**** letecky s all inclusive nebo VILLAGGIO STROMBOLI*** letecky se snídaněmi nebo polopenzí.

Sardinie, Cala Gonone

pláže Itálie - Sardinie, Cala Gonone

Ostrov Sardinie na jihozápadě ve Středozemním moři nabízí jedny z nejkrásnějších pláží Itálie. Tyrkysově modré moře a nekonečné pláže, například Cala Luna beach nedaleko letoviska Cala Gonone, vysloužily o přezdívku "Karibik Evropy".

Ischia, Sant Angelo

pláže Itálie - Ischia, Sant Angelo, pláž Maronti

Z Neapole trvá cesta na menší ostrov Ischia jen něco málo přes hodinu. I tady na vás čekají úžasné pláže pokryté jemným pískem. Známá je například pláž Maronti v Sant Angelo.

Nát tip: HOTEL CASA ROSA*** s vlastní dopravou a polopenzí.

Sicílie, Tindari

pláže Itálie - Sicílie, Tindari

Největší italský ostrov Sicílie je závoveň jižní výspou země. Pokud jde o pláže, Sicílie nabízí všechny druhy - od těch s jemným pískem přes oblázky až po kamenité pláže, typické pro okolí proslulé Taorminy.

Náš tip: HOTEL BAIA DI TINDARI**** letecky s all inclusive.

Co když se pláž omrzí

Pokud přece jen nehodláte celou dovolenou prolenošit na plážích, udělejte si výlet do některého z nezapomenutelných italských měst. Například do už zmíněných BenátekŘímaNeapole nebo toskánské metropole Florencie.

Kam dál

Nevybrali jste si? Podívejte se na naši last minute nabídku. Přečtěte si také, jak si užít chorvatské pláže.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem dovolené.