1. eTravel.cz
  2. Novinky
  3. Infografika: co si vzít do letadla

Co si vzít s sebou do letadla?

Úterý, 4.2.2020

Chystáte se odletět na dovolenou a nejste si jisti, co si smíte vzít s sebou do letadla?

Které věci můžete mít s sebou v příručním zavazadle na palubě letadla a co je naopak lepší zabalit do kufru? A které věci nesmí do letadla vůbec? Podívejte se na naši infografiku a máte po starostech.

Kam dál?

Nyní již víte, co si můžete vzít do letadla a co do letadla naopak nesmí. Co by vás mohlo dále zajímat:

Líbí se vám infografika? Vložte si ji na své stránky.

Infografika etravel.cz

Další články

Plánujete letos dovolenou v Chorvatsku? Podívejte se na nejlepší chorvatské pláže, každý si zde najde tu svou. Těšte se na pláže s kamínky, oblázky, s umělými plošinami i jemným pískem vhodným pro rodiny s dětmi.
Váháte, kam na rodinnou dovolenou k moři? Poradíme vám, které destinace jsou pro vaše ratolesti nejvhodnější, ať už preferujete Itálii, Řecko či jiné země.
Inspirujte se naším žebříčkem TOP 7 nejlepších zemí na dovolenou v roce 2024, které jsme pro vás vybrali s důrazem na krásné pláže, skvělé turistické zázemí, zajímavé výletní cíle a jedinečné zážitky.
Láká vás navštívit exotickou destinaci? Inspirujte se našimi tipy na oblíbená místa a splňte si sen o dalekém tropickém ráji. Čekají vás luxusní hotely, úžasné pláže i kouzelná atmosféra. Stačí si pouze vybrat.
Přečtěte si, kde se přes zimu ohřejete a užijete si levnou exotickou dovolenou. Ať už vás lákají bližší nebo vzdálenější exotické destinace, s našimi tipy zažijete zimu, která vám díru do rozpočtu rozhodně neudělá.
Vánoce se blíží a s nimi i tradiční vánoční trhy. Připravte se na sváteční atmosféru, krásnou výzdobu, zvuk koled i chuť svařeného vína a cukroví. Náš průvodce vám prozradí, které evropské metropole letos stojí za to navštívit.