Hotel
Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
23.03.2018 - 22.04.2018
1 týden

6 nejlepších aquaparků v Evropě

Návštěva aquaparku, to je ideální způsob, jak si zpestřit dovolenou nejen u moře. S celou rodinou si dosyta užijete spletité tobogány, obří skluzavky, dětská brouzdaliště i celé soustavy bazénů s mnoha vodními atrakcemi. A když už máte dost vodních hrátek, určitě vás potěší pohled na podmořský svět v tropickém akváriu nebo návštěva delfíní či tulení show. 

To všechno a mnoho dalšího nabízejí moderní zábavní parky rozeseté po celé Evropě. Pojeďte s námi navštívit několik aquaparků, které patří k nejlepším v Evropě. Prohlédněte si 6 vodních rájů ve Španělsku, Francii, Turecku, na Mallorce, v Německu a na Slovensku

1. Marineland, Costa Brava, Španělsko

Typickým zábavním parkem "dva v jednom" je Marineland v Katalánsku na pobřeží Costa Brava. Čeká vás úžasný aquapark plný atrakcí a současně nejlepší delfinárium v celém Španělsku. Delfíni ovšem nejsou jedinou zdejší atrakcí. Kromě nich tu vystupují také lachtani a dokonce i papoušci. Součástí areálu je i menší zoo s vodním ptactvem.

Náš tip: Blízko do parku to budete mít například z příjemného plážového hotelu Reymar Playa v letovisku Malgrat de Mar.

2. Aquasplash a Marineland, Francouzská riviéra, Francie

V atraktivní turistické oblasti Francouzské riviéry se poblíž městečka Antibes nacházejí hned dva velké parky vedle sebe - Aquasplash a Marineland. Aquasplash, to je obří aquapark s adrenalinovými atrakcemi i zónou pro mrňata. V sousedním Marinelandu se vám zase představí mořský svět, který nabízí nezapomenutelnou podívanou na kosatky, delfíny, lachtany i tučňáky. Uvidíte tu také žraloky nebo lední medvědy.

Náš tip: Ubytujte například v příjmeném hotelu s bazénem Golfe Juan v letovisku Antibes. 

3. Sealania, Turecká riviéra, Turecko

Pokud budete trávit svou dovolenou v Analanyii na Turecké riviéře, udělejte si výlet do zábavního parku Seealanya. V jeho dvou částech na vás čeká mořský park s řadou atrakcí a delfinárium. Nejen, že tu uvidíte krásný program s delfíny a tuleni, ale můžete si s nimi pod dohledem zkušených instruktorů i zaplavat. Blízký kontakt s delfíny tu využívají i jako terapii. 

Náš tip: Do akvaparku s delfináriem Seealanya to budete mít blízko, pokud se ubytujete v dobře vybaveném hotelu Lonicera Resort & Spa.

4. Western Aqua Park, Mallorca

Vodní hrátky ve westernovém stylu se užijete ve Western Aqua Park v oblíbené prázdninové oblasti jihovýchodně od hlavního města Palma de Mallorca. Na milovníky vodních hrátek tu čeká adrenalinová zábava i odpočinkové aktivity. Rodiče zase ocení dětskou zónu s hracími prvky, vodopády i bazény pro nejmenší.

Náš tip: Líbit se vám bude například v příjemném hotelu Atlantic Park v klidnější části letoviska Magalluf.

5. Tropical Islands, Braniborsko, Německo

Necelých 300 kilometrů od Prahy na vás v obci Krausnick v Braniborsku čeká velkoryse řešený vodní tropický park Tropical Islands, největší svého druhu v Evropě. Těšit se můžete na příjemné prostředí, kde nechybí vodopády, laguny, písečné pláže nebo tropický deštný les. Zábavu i odpočinek tu najde celá rodina.

Náš tip: Návštěva Tropical Islands se dá pojmout jako kratší pobyt s ubytováním v apartmánech, stanech nebo týpí. 

6. Tatralandia, Žilinský kraj, Slovensko

Spoustu zábavy a dobrodružství ve vodě i na souši zažijete také u našich východních sousedů, pokud navštívíte prázdninový rezort Tatralandia nedaleko Liptovského Mikuláše. V areálu je k dispozici pěkný akquapark s tobogány, surfovací vlnou i tropickým rájem. Únavy a stresu se zbavíte ve wellness centru a skvěle se pobavíte na některé z tropical party, které tu v létě pořádají.

Náš tip: Ubytujte se přímo v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Trvnovci a užijte si tu krásný týdenní pobyt.

Kam dál?

Zaujala váš možnost strávit dovolenou poblíž aquaparku, případně v hotelu, který nabízí vlastní vodní park? Prohlédněte si naši nabídku Dovolená s aquaparky.

Chystáte se na dovolenou? Podívejte se naši nabídku výhodných zájezdů last minute. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme vybrat.