Objevte nejlepší zábavní parky Evropy

Středa, 14.10.2020

Objevte nejlepší zábavní parky Evropy

Dáváte přednost zábavě a dobrodružství před relaxací u moře, poznáváním památek nebo turistikou? Pak je dovolená v zábavním parku tím pravým pro vás! Představujeme vám nejlepší zábavní parky Evropy, ve kterých poznáte báječný svět plný zážitků a adrenalinu. Zapomeňte, že existuje čas a užijte si spoustu legrace v zábavních parcích ve Francii, Německu nebo Itálii. Na dovolené v zábavních parcích se rozhodně nebudete nudit!

Nejoblíbenější zábavní parky pro děti

Legoland, Německo

Německý Legoland ve městečku Günzburg je stavebnicovým rájem poskládaným z oblíbeného LEGA®, v němž se dětské sny stávají skutečností. Sedm tematických částí Legolandu obsahuje více než 50 atrakcí a modely postavené z neuvěřitelného množství kostiček LEGA®. Zmenšeniny mnichovského letiště, fotbalového stadionu Allianz Arena, hamburského přístavu, modely německých měst, Benátek i dalších atraktivních míst - to vše je pro vás postavené z LEGA®. Dále se můžete těšit na podmořský svět, horskou dráhu, safari projížďku mezi lego zvířaty, projížďku loďkou džunglí, provazové centrum, dinopark, kolotoče, houpačky a lunaparkové atrakce, dětské hřiště a prolézačky, různé show a zábavná vystoupení i mnoho dalšího.

Disneyland, Paříž

Francouzský zábavní park Disneyland ležící nedaleko Paříže je doslova pohádkovým rájem. Vezměte vaše ratolesti na místo, kde pohádkové postavičky ožívají. V Disneylandu na vás čekají fascinující pouťové atrakce, zámek Šípkové Růženky, tržiště z Pohádek tisíce a jedné noci, Walt Disney Studios, 4D kino i průvod plný pohádkových postaviček v čele s Mickey Mousem, kačerem Donaldem, Příšerkami s.r.o. a dalšími oblíbenými postavičkami. Návštěva pařížského Disneylandu nadchne všechny děti i dospělé, kteří milují svět pohádek..

Zájezdy do Disneylandu

Disneyland

Nejlepší zábavní parky v Evropě

Europa Park, Německo

Europa Park v německém městečku Rust vám představí celou Evropu na jednom místě. Areál tohoto zábavního parku se dělí do tematických čtvrtí, které jsou inspirovány evropskými zeměmi s vlastní unikátní architekturou, kulturou i gastronomií. Je libo navštívit ruskou vesmírnou stanici Mir, prohlédnout si větrný mlýn jako vystřižený z holandské krajiny či projet se na vikingské lodi ve Skandinávii? Nenechte si ujít více než 100 atrakcí i různá představení a show v největším zábavním parku Německa! Europa Park nadchne děti i dospělé.

Europa Park

Heide Park, Německo

Heide Park je německý zábavní park pro všechny věkové kategorie plný jedinečných atrakcí, který se nachází nedaleko městečka Soltau. Najdete zde několik tematických částí: Zátoku pirátů, Divoký Západ či Transylvánii, jež jsou zasazeny do krásné zahrady kolem rozlehlého jezera. Projeďte se na největší dřevěné horské dráze Evropy, užijte si adrenalin na mnoha kolotočích, houpačkách i dalších horských drahách, buďte svědky kouzelnických představení, cirkusu a jiných show nebo se projeďte na motokárách. To vše vás čeká v zábavním parku Heide!

Heide Park

Tropical Island, Německo

Tropical Island v Německu je největší tropický svět v Evropě, ve kterém si po celý rok budete připadat jako na dovolené na tropických ostrovech. Dopřejte si exotickou dovolenou jen kousek od ČR. Užijete si zde teplo, koupání jako v moři, palmy, písečné pláže, tropický deštný prales, luxusní saunový svět, různé vodní atrakce a tobogany i let horkovzdušným balonem. Tropical Island by svoji rozlohou zabral osm fotbalových hřišť. Neváhejte a vyrazte do tohoto obrovského tropického ráje nedaleko německého Berlína!

Zájezdy do Tropical Islandu

Tropical Island

Gardaland, Itálie

Gardaland je fascinujícím zábavním parkem u italského Lago di Garda. Pobaví se zde děti všech věkových kategorií i dospělí. Poznejte Údolí králů starověkého Egypta, arabské minarety, přístav staré Anglie, asijskou džungli a další kouty světa na vlastní oči. Kromě výletů do historie na vás čeká také virtuální realita, trojrozměrné kino, akvárium, adrenalinové horské dráhy a mnoho dalších skvělých atrakcí i zábavných show.

Gardaland

Mohlo by vás zajímat

Další články

TOP 5 nejlepších zemí na dovolenou v roce 2023

10.01.2023

Kam vyrazit na dovolenou v únoru? Za sluncem k moři!

05.01.2023

Jak se slaví Vánoce ve světě?

30.11.2022

Naše tipy, kam na levnou zimní dovolenou k moři

15.11.2022

Kam v listopadu 2022 na dovolenou? Za sluncem!

01.11.2022

Nejkrásnější Vánoce a Silvestr u moře

26.10.2022