Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
23.07–22.08.2018
Vyberte dopravu

Objevte nejlepší zábavní parky Evropy

Představujeme novinku na stránkách eTravel.cz. Všem, kdo se rádi baví a turistika nebo památky je nenadchnou, nyní nově nabízíme zájezdy do nejlepších zábavních parků Evropy. Objevte zájezdy, na kterých se nebudete nudit. Poznejte báječný svět plný zážitků a adrenalinu.

A jaké zážitky vás čekají?

Zapomeňte, že existuje čas a vydejte se do zemí, které baví! Poznejte francouzské zábavní parky a proslulý Disneyland v Paříži. V srdci Azurového pobřeží najdete úžasný mořský svět Marineland, kde si užijete báječné koupání v průzračném moři.
Pořádnou dávku zábavy a adrenalinu nabízí zábavní parky Německa. Pokud chcete nadchnout děti a přitom se také pobavit, vyrazte s nimi do nejúžasnějších parků světa. Je z čeho vybírat!

Tipy eTravel.cz

Hurghada, hotel Albatros Garden

Legoland

Stavebnicový ráj Legoland nedaleko Mnichova, poskládaný z oblíbené stavebnice, nabízí spoustu adrenalinových atrakcí či podvodní legosvět, kde se můžete potopit a probádat bájnou Atlantidu, vystavěnou jak jinak, než z Lega.

Hurghada, hotel Albatros Garden

Europa Park

Celá Evropa na jednom místě v největším zábavním parku Německa Europa Park. A tak zatímco v Rusku se ocitnete na vesmírné stanici Mir, ve Skandinávii Vás čeká projížďka na vikingské lodi. Nenechte si ujít více než 100 atrakcí a představení.

Hurghada, hotel Albatros Garden

Heide Park

Jedinečná zábava v Heide Park! Nejvyšší dřevěná horská dráha světa, unikátní pirátská show, atrakce Scream s nejvyšší věží světa, kde lze zažít volný pád, dráha Desert race a neuvěřitelné zrychlení z nuly na sto kilometrů za dvě a půl sekundy. Není čas to všechno vyzkoušet?

Hurghada, hotel Albatros Garden

Tropical Island

Čeká na vás Relaxace a pohoda ve vodním světě Tropical Islands. V obřím zábavním parku čeká jedinečná krajina plná zážitků, kouzelný svět džungle, magická laguna nebo deštný prales. Kdo touží po exotice a plážích, pro toho je Tropical Island jako stvořený.


Na našich stránkách zájezdů pro děti objevíte způsob, jak dopřát dobrodružství celé rodině. Jestliže jste se letos ještě nerozhodli, kam vyrazit, podívejte se, jaké zážitky vám přinese dovolená v zábavních parcích.

Příjemnou inspiraci přeje tým eTravel.cz

Mohlo by vás zajímat