Vyberte zemi
26.09–25.11.2020

Objevte nejlepší zábavní parky Evropy

Dáváte přednost zábavě a dobrodružství před relaxací u moře, poznáváním památek nebo turistikou? Pak je dovolená v zábavním parku tím pravým pro vás! Představujeme vám nejlepší zábavní parky Evropy, ve kterých poznáte báječný svět plný zážitků a adrenalinu. Zapomeňte, že existuje čas a užijte si spoustu legrace v zábavních parcích ve Francii, Německu nebo Itálii. Na dovolené v zábavních parcích se rozhodně nebudete nudit!

Zábavní park

Nejoblíbenější zábavní parky pro děti

Legoland, Německo

Německý Legoland ve městečku Günzberg je stavebnicovým rájem poskládaným z oblíbeného LEGA®, v němž se dětské sny stávají skutečností. Sedm tematických částí Legolandu obsahuje více než 50 atrakcí a modely postavené z neuvěřitelného množství kostiček LEGA®. Zmenšeniny mnichovského letiště, fotbalového stadionu Allianz Arena, hamburského přístavu, modely německých měst, Benátek i dalších atraktivních míst - to vše je pro vás postavené z LEGA®. Dále se můžete těšit na podmořský svět, horskou dráhu, safari projížďku mezi lego zvířaty, projížďku loďkou džunglí, provazové centrum, dinopark, kolotoče, houpačky a lunaparkové atrakce, dětské hřiště a prolézačky, různé show a zábavná vystoupení i mnoho dalšího.

Legoland
Legoland, Německo

Disneyland, Paříž

Francouzský zábavní park Disneyland ležící nedaleko Paříže je doslova pohádkovým rájem. Vezměte vaše ratolesti na místo, kde pohádkové postavičky ožívají. V Disneylandu na vás čekají fascinující pouťové atrakce, zámek Šípkové Růženky, tržiště z Pohádek tisíce a jedné noci, Walt Disney Studios, 4D kino i průvod plný pohádkových postaviček v čele s Mickey Mousem, kačerem Donaldem, Příšerkami s.r.o. a dalšími oblíbenými postavičkami. Návštěva pařížského Disneylandu nadchne všechny děti i dospělé, kteří milují svět pohádek.

Tip: rezervujte si pokoj či apartmán zařízený ve stylu mušketýrů postupimského paláce v Dream Castle Hotel ve městě Magny-le-Hongre, který je skvělým výchozím bodem pro návštěvu Disneylandu.

Disneyland
Disneyland, Paříž

Nejlepší zábavní parky v Evropě

Europa Park, Německo

Europa Park v Německu vám představí celou Evropu na jednom místě. Areál tohoto zábavního parku se dělí do tematických čtvrtí, které jsou inspirovány evropskými zeměmi s vlastní unikátní architekturou, kulturou i gastronomií.  Je libo navštívit ruskou vesmírnou stanici Mir či projet se na vikingské lodi ve Skandinávii? Nenechte si ujít více než 100 atrakcí i různá představení a show v největším zábavním parku Německa! Europa Park nadchne děti i dospělé.

Europa Park
Europa Park, Německo

Heide Park, Německo

Heide Park je německý zábavní park pro všechny věkové kategorie plný jedinečných atrakcí, který se nachází nedaleko městečka Soltau. Najdete zde několik tematických částí: Zátoku pirátů, Divoký Západ či Transylvánii, jež jsou zasazeny do krásné zahrady kolem rozlehlého jezera. Projeďte se na největší dřevěné horské dráze Evropy, užijte si adrenalin na mnoha kolotočích, houpačkách i dalších horských drahách, buďte svědky kouzelnických představení, cirkusu a jiných show nebo se projeďte na motokárách. To vše vás čeká v zábavním parku Heide!

Heide Park
Heide Park, Německo

Tropical Island, Německo

Tropical Island v Německu je největší tropický svět v Evropě, ve kterém si po celý rok budete připadat jako na dovolené na tropických ostrovech. Dopřejte si exotickou dovolenou jen kousek od ČR. Užijete si zde teplo, koupání jako v moři, palmy, písečné pláže, tropický deštný prales, luxusní saunový svět, různé vodní atrakce a tobogany i let horkovzdušným balonem. Tropical Island by svoji rozlohou zabral osm fotbalových hřišť. Neváhejte a vyrazte do tohoto obrovského tropického ráje nedaleko německého Berlína!

Tip: ubytujte se přímo v areálu Tropical Island ve stanech, stylových chatkách nebo pohodlných dvoulůžkových či rodinných pokojích.

Tropical Island
Tropical Island, Německo

Gardaland, Itálie

Gardaland je fascinujícím zábavním parkem v Itálii. Pobaví se zde děti všech věkových kategorií i dospělí. Poznejte Údolí králů starověkého Egypta, arabské minarety, přístav staré Anglie, asijskou džungli a další kouty světa na vlastní oči. Kromě výletů do historie na vás čeká také virtuální realita, trojrozměrné kino, akvárium, adrenalinové horské dráhy a mnoho dalších skvělých atrakcí i zábavných show.

Tip: ubytujte se ve stylovém Gardaland Adventure hotelu, v jehož nápaditých pokojích si budete připadat jako v pohádce nebo jiném koutu světa.

Gardaland
Gardaland, Itálie

Mohlo by vás zajímat