Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
25.01–24.03.2020
Počet osob

EXIM tours: velikán v oblasti cestovního ruchu

EXIM tours a.s. je součástí EXIM HOLDING a.s. - největšího středoevropského giganta v oboru cestovního ruchu. Tým EXIM tours čítá několik stovek zaměstnanců včetně zhruba stovky delegátů. EXIM tours má 41 vlastních provozoven a provozoven na bázi franšízingu. Mimo to prodává EXIM tours svoje zájezdy také prostřednictvím sítě cestovních agentur. Ročně EXIM tours odbaví několik set tisíc klientů.

Proč cestovat právě s EXIM tours: slevy i dětský klub

Prioritou CK EXIM tours je spokojenost klientů. Z toho důvodu se tato cestovní kancelář snaží dělat maximum pro to, aby si její zákazníci dovolenou co nejvíce užili. To se týká i těch nejmenších klientů. Pro rodiny provozuje CK EXIM tours ve vybraných hotelech MANGO CLUB, který zajišťuje dětem od 4 do 15 let zábavný program. CK EXIM tours také nabízí zajímavé slevy a akce. Jde např. o slevu za včasný nákup, dítě zdarma nebo speciální nabídky zvýhodněných zájezdů, které zveřejňuje každou středu pod heslem "Zlatá středa". EXIM tours podporuje v rámci nadačního projektu EXIM helps děti po celém světě, takže zakoupením zájezdu u této CK je podporujete i vy.

Kam CK EXIM tours organizuje zájezdy?

Vyberte si zájezd od EXIM tours a dopřejte si parádní dovolenou!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář EXIM tours

Cestovní kancelář EXIM tours je jednou z největších cestovních kanceláří na českém trhu. Svoji činnost zahájila v roce 1993. EXIM tours se specializuje na pobytové a poznávací zájezdy v Evropě i exotických destinacích a na lyžařské zájezdy. CK EXIM tours je členem Asociace cestovních kanceláří ČR a RDA Internationaler Touristik Verband e.V. v Kolíně nad Rýnem.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!