1. eTravel.cz
  2. Egypt
  3. Zážitky našich klientů

Naši klienti radí: co vidět a zažít v Egyptě

Dovolená v Egyptě nabízí mnoho krásných zážitků. Ať už jste milovníky potápění nebo šnorchlování a pozorování podmořského života či fanoušci vodních sportů nebo se chcete svézt na velbloudech v poušti. V Egyptě si přijde na své úplně každý! Nechte se inspirovat zážitky našich klientů z jejich zájezdů do Egypta.

Co řekli naši zákazníci o dovolené v Egyptě

"V letošním roce jsme si s přítelem splnili sen. Vydali jsme se v listopadu do Afriky... Služby v hotelu, personál i strava - vše bylo na jedničku s hvězdičkou. Navíc velmi ochotná a milá delegátka Valerie od CK Fischer nám doporučila několik výletů. Takže jsme se s potápěčským instruktorem Martinem podívali pod hladinu moře a s egyptským průvodcem Mohamedem jsme se vydali pouští za Beduíny. Oba výlety byly nezapomenutelné a příští rok si je stoprocentně zopakujeme..."

Autor: Michaela Hlinková

"Zdravim vsechny milovniky sluneni valeni se u bazenu nebo u more. Egypt je nadherna zeme uz tim jak je jina od vsech ostatnich.Libilo se me tam tak ze jsem si to po pul roce zopakovala a chystam se tam znovu v lednu. vsem doporucuji. Egyptane jsou bajecni lide kdyz nejste ukrajinec nebo neco podobneho. jsou mili pratelsti a skveli obchodnici . jsou tam nadherne pamatky a uzasne restaurace. maji vynikajici kuchyni. tak si tp tam uzijte a mejte se krasne jako ja Stana Severocesky kraj."

Autor: Stanislava Schieszelova

Zážitky z Egypta podle témat

velbloud

Podívejte se také na: