Tipy na výhodnou letní dovolenou s all inclusive a dětmi zdarma

Pátek, 14.8.2020

Tipy na výhodnou letní dovolenou s all inclusive a dětmi zdarma

Hledáte výhodnou letní dovolenou pro celou rodinu a máte rádi hojnost a bohatě prostřené stoly? Máme pro vás tipy na pobyty s all inclusive v populárním Řecku, pohodovém Bulharsku a v prosluněném Tunisku. Nyní výhodněji než kdy jindy a navíc s dětmi zdarma! Užijte si moře sluníčka i jídla za skvělou cenu!

Řecko: oblíbené ostrovy, ze kterých si vybere každý

Krásné písečné pláže, antické památky, pohostinní místní obyvatelé a jedinečná kultura i kuchyně - takové je Řecko. Dopřejte si zájezd na jeden z řeckých ostrovů, kde vás čeká pohodová rodinná dovolená s all inclusive. Můžete vybírat z nabídek hotelů, kde mají děti dovolenou zdarma. Rodinám s malými dětmi doporučujeme klidný ostrov Kos s dlouhými plážemi, typickými řeckými vesničkami a hned několika parádními aquaparky. Rodinám se staršími dětmi a teenagery se bude líbit na Krétě nebo Rhodosu, které jsou jako stvořené pro dovolenou plnou výletů k překrásným památkám a večerní zábavu v živých letoviscích.

Dovolená v Řecku s dětmi zdarma

Tunisko: nejlevnější all inclusive dovolená bez starostí

Vysoké teploty vzduchu i moře, výlety do pouště a berberských vesniček nebo na tradiční pouliční bazary i prohlídka starobylých památek - tak vypadá dovolená v Tunisku. Dopřejte si s rodinou leteckou all inclusive dovolenou plnou jídla, relaxace a tepla na populární Djerbě nebo v nejoblíbenějších letoviscích tuniské pevniny a nechte se celý týden obskakovat. Čeká vás pohodlná dovolená s vůní exotiky, kterou navíc můžete mít pro děti zdarma!

Dovolená v Tunisku s dětmi zdarma

Bulharsko: to pravé ořechové pro rodiny s dětmi

Dlouhé pohodlné pláže černomořského pobřeží, živá letoviska se spoustou možností a kvalitní hotely za příjemné ceny - to jsou hlavní výhody dovolené v Bulharsku. Doporučujeme Slunečné pobřeží s nejkrásnějšími plážemi celého Bulharska a zároveň spoustou možností, kde se pobavit a pochutnat si na dobrém místním jídle a pití. Dopřejte si s rodinou léto "po bulharsku" - čekají vás rána v příjemném hotelu, dny na pláži nebo u hotelového bazénu a večery na pobřežní promenádě. Po celý den samozřejmě s neomezeným all inclusive. Černomořské pobřeží v Bulharsku je zkrátka trefa "do černého" obzvlášť pro rodiny, které u nás můžou sehnat dovolenou pro děti zdarma!

Dovolená v Bulharsku s dětmi zdarma

Nepřehlédněte

Další články

Nejkrásnější Vánoce a Silvestr u moře

22.11.2021

Výběr z bankomatu v zahraničí: jak ho mít co nejlevnější a na co dát pozor?

15.11.2021

Naše tipy, kam na levnou zimní dovolenou k moři

08.11.2021

Nejkrásnější vánoční trhy 2021 v evropských městech

28.10.2021

Kam v listopadu 2021 na dovolenou? Za sluncem!

14.10.2021

Kam s dětmi na podzimní prázdniny 2021?

08.10.2021