Nejkrásnější Vánoce a Silvestr u moře

Pondělí, 22.11.2021

Nejkrásnější Vánoce a Silvestr u moře

Rádi byste letos vyměnili vánoční tradice za lenošení na prosluněných plážích nebo u hotelového bazénu? Moře a teplé počasí láká v době vánočních prázdnin čím dál víc cestovatelů. A výhodné vánoční zájezdy rychle mizí. Proto neváhejte a včas vybírejte. Doporučíme vám nejlepší vánoční a silvestrovské pobyty v exotice. 

Vánoční a silvestrovská dovolená v exotických zemích

Strávit Vánoce či Silvestra v exotice je snem většiny lidí. Kdo by nechtěl místo vánočního shonu lenošit na pláži a vyměnit sychravé počasí za teplo a sluneční paprsky? Na naší planetě existuje mnoho tropických rájů, které jsou skvělými místy pro vánoční pobyt u moře. Kapverdské ostrovy, Maledivy, Seychely, Omán, Thajsko, Kuba i další exotické destinace lákají na pohodovou vánoční dovolenou v teple u moře. Které exotické destinace jsou však pro vánoční pobyt u moře úplně nejlepší? Máme pro vás skvělé tipy!

Vánoce na Zanzibaru - ostrově bílých pláží a koření

Láká vás spíše bílá pláž nebo bílé chodníky? Pokud před namrzlými ulicemi preferujete procházky po jemném písku, nemůžete zvolit lepší vánoční dovolenou než na Zanzibaru. Tento ostrovní ráj v Indickém oceánu vás v prosinci potěší teplotami vzduchu i moře kolem úžasných 28 °C, takže se zaručeně ohřejete. A když se vám náhodou zasteskne po vůni klasických českých Vánoc, vězte, že stačí vydat se v rámci výletu na spice tour do zanzibarských zahrad s kořením, kde si dosyta užijete vůni hřebíčku, skořice, badyánu i vanilky. Ne nadarmo se Zanzibaru přezdívá ostrov koření.

Vánoční zájezdy na Zanzibar

Vánoce na nejkrásnějších plážích světa v Dominikánské republice

Vánoční pobyt na nejnádhernějších plážích naší planety prožijete v Dominikánské republice. Najdete zde běloskvoucí pláže s tím nejjemnějším pískem, které omývá tyrkysové Karibské moře. Dominikánská republika je navíc pověstná pohodovou atmosférou, která se tolik hodí k Vánocům u moře. Kromě relaxace může být vaše sváteční dovolená plná zábavy. Kde jinde prožít zajímavější silvestrovské oslavy než v zemi, v níž vzniklo merengue a drinky z nejkvalitnějšího karibského rumu či kokosů jsou k dostání doslova za pakatel? Doporučujeme např. cenově atraktivní a skvěle hodnocený hotel Whala! Bavaro*** nebo luxusní hotelový komplex Catalonia Bavaro***** pro náročné přímo u krásné pláže Bavaro.

Vánoční zájezdy do Dominikány

Orientální Vánoce ve Spojených arabských emirátech

V posledních letech jsou stále oblíbenější vánoční zájezdy k moři do Spojených arabských emirátů, kde teploty na přelomu roku šplhají někdy až ke 30 °C a moře je ideální ke koupání. Přestože jde o arabskou zemi, nemusíte se bát, že byste přišli o vánoční atmosféru. Pestré sváteční dekorace a nazdobené vánoční stromky jsou samozřejmostí stejně jako velkolepé ohňostroje k oslavám Nového roku. Pokud chcete prožít Vánoce u moře s nádechem orientu, jsou právě Spojené arabské emiráty tím pravým místem. Letos navíc během svátků v Dubaji můžete navštívit světovou výstavu EXPO, která se zde koná. Doporučujeme např. pohodový hotel Citymax Al Barsha v centru Dubaje nedaleko obchodů a zajímavých míst.

Vánoční zájezdy do Emirátů

Vánoce a Silvestr na horách

Patříte spíše k těm, kteří tráví vánoční svátky zimními radovánkami a lyžováním? Pak vám doporučujeme naše zimní a lyžařské pobyty nejen v Alpách. Ať už se rozhodnete pro lyžování v ItáliiRakousku či v některém z tuzemských skiareálů, přejeme vám, ať jsou vaše Vánoce či Silvestr na horách plné sněhu a radosti. 

Nevybrali jste si?

 

Další články

Výběr z bankomatu v zahraničí: jak ho mít co nejlevnější a na co dát pozor?

15.11.2021

Naše tipy, kam na levnou zimní dovolenou k moři

08.11.2021

Nejkrásnější vánoční trhy 2021 v evropských městech

28.10.2021

Kam v listopadu 2021 na dovolenou? Za sluncem!

14.10.2021

Kam s dětmi na podzimní prázdniny 2021?

08.10.2021

Tipy na dovolenou v říjnu, kde se ohřát

04.10.2021