Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
18.12.2018–17.02.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Kde letos zažijete nejlepší párty u moře?

Plánujete dovolenou u moře a chcete se bavit? Zajímá vás, kde prožít nejlepší párty u moře? Lákají vás taneční kluby s dokonalou kosmopolitní atmosférou, perfektní ozvučení, světelná a laserová show a bezva drinky? Chcete chodit spát až ráno a naplno si užívat života? U nás si vyberete dovolenou plnou zábavy v prázdninových letoviscích, kde to žije a konají se ty nejlepší párty na pláži.

Párty

5 tipů na nejlepší párty u moře

San Antonio na Ibize

Na dovolenou na Ibizu se jezdí pařit ve velkém. Najdete tu nejznámější hudební kluby na světě, kam se sjíždějí fandové tanečního mainstreamu z celé Evropy. Každou noc se městečko San Antonio mění v jeden velký kotel pulzující živě reprodukovanou hudbou těch nejlepších DJs. Za návštěvu rozhodně stojí například podniky Es Paradis nebo Privilege. Až se dosyta nabažíte hudby a tance, do vašeho hotelu vás odveze noční linka vozící znavené turisty po letovisku. Prožijte nejlepší párty na pláži na Ibize!

Náš tip: ubytujte se ve čtyřhvězdičkovém hotelu THB NAECO, který se nachází v živé jižní části zálivu San Antonio a v jeho blízkém okolí najdete mnoho skvělých barů, restaurací a možností nákupů.

Lidé na pláži

Hersonissos na Krétě

Celý Hersonissos na Krétě pulsuje rušným nočním životem, který trvá až do ranních hodin. Když zapadá slunce, turisté z celého světa již míří do některého z nočních barů nebo alespoň vonících taveren. Přes den potom vychutnávají dovolenou plnou slunce na písečných plážích, romantických výletů lodí na nedaleké Santorini nebo poznávaní krétské historie ve městě Heraklion. Užijte si perfektní letní dovolenou a zároveň ty nejlepší párty na pláži v tomto malebné letovisku plném zábavy i vy!

Náš tip: doporučujeme vám hotel Star Beach Village, v jehož areálu najdete kromě vodního parku také rušnou večerní zábavu v tanečních rytmech. Areál bývá dějištěm letního Star Beach Music Festivalu, kde hrají mezinárodně známí DJs.

Festival

Zrce Beach aneb chorvatská Ibiza

Slavná Zrce Beach leží nedaleko města Novalja na chorvatském ostrově Pag a díky bujarému nočnímu životu a zábavě se jí přezdívá "chorvatská Ibiza". Jestli chcete zažít ty nejlepší párty u moře v Chorvatsku, vyberte si pro svoji dovolenou právě Zrce Bach. Můžete se zde bavit až do ranních hodin ve vyhlášených tanečních klubech - Aquarius, Euphoria, Kalypso nebo Papaya. Zrce Beach se navíc pravidelně stává evropským centrem elektronické hudby při obří párty zvané Barrakud. 

Náš tip: ubytujte se např. v Apartmánech Ivana, které se nacházejí u živého centra letoviska Novalja plného zábavy, restaurací, diskoték a obchodů.

DJ

Turecká Alanya

Nenechte se zmást skutečností, že Turecko je muslimská země. Nezříká se totiž ani zcela nemuslimských radovánek v tanečním stylu. Nedaleko přístavu v přímořském městě Alanya najdete hned několik nočních podniků zaměřených na různé hudební žánry: Bellmann Club, disco club James Dean, Robin Hood Bar či vyhlášený Club Havana, který rozhodně stojí za návštěvu. Dovolená v Turecku plná skvělých párty u moře na vás již čeká!

Náš tip: ubytujte se například v hotelu Boulevard a buďte přímo v centru dění s mnoha bary, restauracemi a obchody. 

Plážová zábava

Italské letovisko Rimini

Jestli se chcete bavit v Itálii, pak doporučujeme navštívit tradiční letovisko Rimini. Noční život se soustředí podél pobřeží, kde se nachází na 150 nočních podniků. Za návštěvu stojí například italská klasika Bar Caffe Cavour, Byblos nebo mix místní tradice a amerického cool stylu Key West. Velkou výhodou je také proslulá noční "modrá linka", která neúnavně rozváží bavící se turisty. V italském Rimini vás zkrátka čekají jedny z nejlepších párty u moře!

Náš tip: doporučujeme vám luxusní hotel Ambasciatori Rimini, který pro své hosty organizuje večerní program s živou hudbou, nachází se u moře a zároveň poblíž mnoha restaurací, barů i obchodů.

DJ na pláži

Dovolená plná zábavy