Vyberte zemi
04.08–03.10.2021

Kde zažijete nejlepší párty u moře?

Plánujete dovolenou u moře a chcete se bavit? Zajímá vás, kde prožít nejlepší párty u moře? Lákají vás taneční kluby s dokonalou kosmopolitní atmosférou, perfektní ozvučení, světelná a laserová show a bezva drinky? Chcete chodit spát až ráno a naplno si užívat života? U nás si vyberete dovolenou plnou zábavy v prázdninových letoviscích, kde to žije a konají se ty nejlepší párty na pláži.

Párty

5 tipů na nejlepší párty u moře

San Antonio na Ibize

Na dovolenou na Ibizu se jezdí pařit ve velkém. Najdete tu nejznámější hudební kluby na světě, kam se sjíždějí fandové tanečního mainstreamu z celé Evropy. Každou noc se městečko San Antonio mění v jeden velký kotel pulzující živě reprodukovanou hudbou těch nejlepších DJs. Za návštěvu rozhodně stojí například podniky Es Paradis nebo Privilege. Až se dosyta nabažíte hudby a tance, do vašeho hotelu vás odveze noční linka vozící znavené turisty po letovisku. Prožijte nejlepší párty na pláži na Ibize!

Lidé na pláži

Hersonissos na Krétě

Celý Hersonissos na Krétě pulsuje rušným nočním životem, který trvá až do ranních hodin. Když zapadá slunce, turisté z celého světa již míří do některého z nočních barů nebo alespoň vonících taveren. Přes den potom vychutnávají dovolenou plnou slunce na písečných plážích, romantických výletů lodí na nedaleké Santorini nebo poznávaní krétské historie ve městě Heraklion. Užijte si perfektní letní dovolenou a zároveň ty nejlepší párty na pláži v tomto malebné letovisku plném zábavy i vy!

Festival

Zrće Beach aneb chorvatská Ibiza

Slavná Zrće Beach leží nedaleko města Novalja na chorvatském ostrově Pag a díky bujarému nočnímu životu a zábavě se jí přezdívá "chorvatská Ibiza". Jestli chcete zažít ty nejlepší párty u moře v Chorvatsku, vyberte si pro svoji dovolenou právě Zrće Beach. Můžete se zde bavit až do ranních hodin ve vyhlášených tanečních klubech - Aquarius, Euphoria, Kalypso nebo Papaya. Zrće Beach se navíc pravidelně stává evropským centrem elektronické hudby při obří párty zvané Barrakud. 

DJ

Turecká Alanya

Nenechte se zmást skutečností, že Turecko je muslimská země. Nezříká se totiž ani zcela nemuslimských radovánek v tanečním stylu. Nedaleko přístavu v přímořském městě Alanya najdete hned několik nočních podniků zaměřených na různé hudební žánry: Bellmann Club, disco club James Dean, Robin Hood Bar či vyhlášený Club Havana, který rozhodně stojí za návštěvu. Dovolená v Turecku plná skvělých párty u moře na vás již čeká!

Plážová zábava

Italské letovisko Rimini

Jestli se chcete bavit v Itálii, pak doporučujeme navštívit tradiční letovisko Rimini. Noční život se soustředí podél pobřeží, kde se nachází na 150 nočních podniků. Za návštěvu stojí například italská klasika Bar Caffe Cavour, Byblos nebo mix místní tradice a amerického cool stylu Key West. Velkou výhodou je také proslulá noční "modrá linka", která neúnavně rozváží bavící se turisty. V italském Rimini vás zkrátka čekají jedny z nejlepších párty u moře!

DJ na pláži

Dovolená plná zábavy