Hotel
Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
26.02.2018 - 25.03.2018
1 týden

5 míst, kde najdete ty nejlepší párty

Jedete na dovolenou a chcete se bavit? Lákají vás taneční kluby s dokonalou kosmopolitní atmosférou, perfektní ozvučení, světelná a laserová show a bezva drinky? Chcete chodit spát až ráno a naplno si užívat života? U nás si vybetere místa, kde to žije. 

Kde zaručeně najdete tu nejlepší zábavu na dovolené?

Ibiza, San Antonio stars

6. 8 - 13. 8. 2014

8 dní, polopenze, letecky

 

16 990 Kč za osobu

stars
Na Ibizu se jezdí pařit ve velkém. Najdete tu nejznámější hudební kluby na světě, kam se sjíždějí fandové tanečního mainstreamu z celé Evropy. Každou noc se městečko San Antonio mění v jeden velký kotel pluzující živě reprodukovanou hudbou těch nejlepších DJs. Za návštěvu rozhodně stojí například podniky Bora BoraAmnesiaEdenPrivilege nebo Es Paradis. Až se dosyta nabažíte hudby a tance, do hotelu vás odveze noční linka vozící nočním životem znavené turisty po letovisku.

Kréta, Hersonissos stars

16. 8 - 23. 8. 2014

8 dní, all inclusive, letecky

 

37 590 Kč za osobu

stars
Přímo v areálu hotelu Strar Beach Village najdete kromě vyhlášeného akvaparku také rušnou noční zábavu v tanečních rytmech. Letos v srpnu se tu kromě jiného odehrává také Star Beach Music Festival, v rámci kterého rozjedou své magické party DJ Mike z Londýna nebo DJ Carl Cox. Těšit se ale můžete i na pravidelnou produkci dalších známých DJs, biniki party, foam party, beach flirt party a další povyražení pro dospělé.

Chorvatsko, Vodice stars

15. 8 - 24. 8. 2014

10 dní, bez stravování, autobusem

 

8 590 Kč za apartmán bilo

stars
Na místní pláži Plava to žije skoro nonstop. Najdete tu několik cool beach klubů a některé se probouzejí třeba už v devět ráno. Takže letní plážová party pod širým nebem tu běží prakticky celý den. Hlasitá a pořádně chytlavá hudební produkce utichá až dlouho po půlnoci. Vyhlášeným a v Chorvatsku snad nejznámějším místem je klub Hacienda kousek pláže. I tady se živě reprodukuje ta správná hudba, která si vás najde.

Turecko, Alanya stars

26. 7 - 2. 8. 2014

8 dní, all inclusive, letecky

 

19 690 Kč za osobu

stars
Nenechte se zmást skutečností, že Turecko je muslimská země. Nezříká se totiž ani kosmopolitních, zcela nemuslimských radovánek v tanečním stylu. Nedaleko přístavu v přímořském městě Alanya najdete hned pět nočních podniků zaměřených na různé hudební žánry: Disco Bellmann, Disco Club James Dean, Disco Kohoutek, Disco Robin Hood a Klub Latino. Pokud minete odbočku k místní pevnosti a vydáte se podél pláže směr Side, docela jistě narazíte na vyhlášený Beach Club Havana, který rozhodně stojí za návštěvu. 

Itálie, Rimini stars

9. 8. - 16. 8. 2014

8 dní, polopenze, autobusem

 

14 384 Kč za osobu

stars
Jestli se chcete bavit v Itálii, pak doporučujeme navštívit tradiční letovisko Rimini na Palmové riviéře. Noční život se soustředí podél pobřeží, kde se nachází na 150 nočních podniků. Za návštěvu stojí například italská klasika Bar Caffe Cavour, Bar la Lobbia, Byblos nebo mix místní tradice a amerického cool stylu Key West nebo American Green Bar. Velkou výhodou je také proslulá noční "modrá linka", která neúnavně jezdí celou noc po dvou trasách: první má namířeno podél pobřeží z Bellarivy do střediska Cattolica a druhá vede z Rimini do Covignana do klubu Paradisose.