Vyberte zemi
04.08–03.10.2021

Uspořádejte nezapomenutelnou rozlučku se svobodou v zahraničí!

Stejně jako svatba, je i loučení se svobodou pouze jednou za život. Proto je důležité, aby byla rozlučka se svobodou opravdu povedená a nezapomenutelná, aby měli ženich i nevěsta celý život na co vzpomínat. Inspirujte se našimi tipy, kam na nejlepší rozlučku se svobodou a uspořádejte poslední párty snoubenců ve velkým stylu!

Dívky

Chorvatská Ibiza: loučení se svobodou na pláži plné zábavy

Představujete si rozlučku se svobodou na pláži? Pak zvolte chorvatskou pláž Zrce nedaleko města Novalja na ostrově Pag, které se přezdívá "chorvatská Ibiza". Na téhle pláži zábava nikdy nekončí. Celý den se můžete koupat v moři, slunit, relaxovat a pít míchané koktejly a večer i noc strávit v jednom z nejvyhlášenějších místních klubů, jako jsou Aquarius nebo Euphoria (otevřeno nonstop). Tolik tance, hudby a živé zábavy snad jinde nezažijete! Když rozlučka se svobodou na pláži, tak jedině na chorvatské Zrce!

Párty

Barcelona: pulzující město, sangria a vyhlášené bary

Barcelona, metropole španělské kultury a zábavy, je skvělým místem pro rozlučku se svobodou pro muže i ženy. Dívky mohou během dne nakupovat krásné šaty v módních buticích, poobědvat španělskou kuchyni a sangriu na jednom z kouzelných barcelonských náměstíček, dát si odpolední siestu a večer tančit a bavit se ve vyhlášených barech v centru města nebo na pláži. Pánové si zase přes den mohou užít závodů motokár nebo jachtaření a v noci vyrazit za hazardními hrami či do striptýzového baru.

Tanec

Lisabon: zvoleno za nejlepší město pro rozlučku se svobodou

Dalším tipem, na skvělou rozlučku se svobodou, je Lisabon. Podle portálu Website Builder Expert jde o vůbec nejlepší místo, kde oslavit poslední svobodné dny. Portugalské hlavní město totiž pulzuje vzrušujícím nočním životem, je plné dobrých barů, klubů a hospod, které nabízejí relativně levný alkohol i koktejly. V období od dubna do srpna, kdy probíhá nejvíce rozluček se svobodou, bývá v Lisabonu navíc krásné počasí.

Parta

Champagne: pravé šampaňské, vinice a kulinářské zážitky 

Loučení se svobodou "na vysoké noze" pro milovníky kulinářských zážitků a zároveň krásné přírody a turistiky či cyklistiky doporučujeme ve francouzském Champagne-Ardenne. Právě zde si můžete ťuknout výborným pravým šampaňským, které se zrodilo uprostřed místních vinic, vydat se na túru po malebných zelených kopečcích a večer zakončit francouzskými specialitami a vínem v jednom z luxusních místních podniků.

Víno

Island: pohodová rozlučka se svobodou v termálech

Nejlepším tipem, na luxusní rozlučku se svobodou pro ty z vás, kteří dávají přednost chladnějším teplotám před rozpálenými městy a plážemi, je Island. Loučení se svobodou v krajině ledovců, fjordů, sopek a gejzírů se snoubencům zaručeně vryje do paměti jako něco nezapomenutelného. Co takhle vydat se na jihozápad ostrova do rybářského města Grindavík za lyžováním nebo surfingem a večer strávit v lázních s horkými prameny a dech beroucími výhledy? Bar s alkoholem u bazénu zde mají skoro všechna geotermální koupaliště.

Lázně

Co by vás mohlo dále zajímat