CK INEX

CK INEX: bohaté zkušenosti a široká nabídka

CK INEX je česká firma s bohatými zkušenostmi, která dobře zná mentalitu a požadavky klientů. CK INEX poskytuje zájezdy do různých zemí letecky i s autobusovou dopravou s širokou nabídkou odjezdových míst. Svoje klienty CK INEX ubytovává v rozmanitých ubytovacích kapacitách, ze kterých si vybere úplně každý. Na dovolené se o zákazníky CK INEX stará profesionální tým zkušených průvodců a delegátů. Každoročně navíc cestovní kancelář nabízí zájezdy do nových destinací, míst, unikátních hotelů a resortů.

Výhody cestování s CK INEX

INEX umožňuje členství v klubu cestovní kanceláře, díky kterému mohou její klienti využít mnoho atraktivních slev, bonusů a prémiových programů. CK INEX poskytuje např. slevy pro děti, stálé zákazníky, seniory 55+ apod.

Kam CK INEX organizuje zájezdy?

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK INEX!

INEX-cestovní kancelář s.r.o. se specializuje na organizaci pobytových, poznávacích a lyžařských zájezdů, dále na tematické zájezdy pro kolektivy, individuální dovolenou v zahraničí i v ČR a také na služby související se zajišťováním letenek, autobusové dopravy a lodních lístků.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!