Vyberte zemi
06.12.2020–05.02.2021

Kam v létě k vodě? Máme pro vás tipy na levnou leteckou dovolenou u moře

Přemýšlíte, kam se letos v létě vypravit na dovolenou k vodě a české rybníky nejsou nic pro vás? Někomu žabinec nevadí, my radši průzračnou vodu a vůni mořské soli. Pokud to máte stejně, vydejte se s námi k moři. Naše výhodné zájezdy k moři vám díru do rozpočtu rozhodně neudělají. A když už prázdniny, tak se vší parádou a letecky. Připravili jsme pro vás tipy na letní dovolenou do nejoblíbenějších destinací, kde si za dostupné ceny užijete skvělé koupání, krásné pláže i zábavu a odpočinek.

Bulharsko: pohodová dovolená nejen pro rodiny s dětmi

Bulharsko nabízí krásnou a navíc cenově dostupnou dovolenou u moře. Služby na úrovni, nekonečné písečné pláže, pestrý noční život a ideální podmínky pro rodiny s dětmi i neplavce - taková je letní dovolená v Bulharsku. Mezi oblíbená a vyhledávaná místa patří hlavně bulharské Slunečné pobřeží s osmikilometrovou pláží plnou nejrůznějších prázdninových lákadel.

Tipy na kvalitní dovolenou v Bulharsku levně

Doporučujeme vám letecký pobyt u moře na Slunečném pobřeží v hotelu Calypso. Jsou zde k dispozici bazény, fitness studio, šipky, spa, sauna, masáže, solárium i dětský miniklub. Týdenní pobyt s all inclusive zde v létě seženete již od nepřekonatelných 13 990 Kč.

Dalším naším tipem na výhodnou leteckou dovolenou v Bulharsku je hotel Perla Sun Park v Primorsku. Pobyt v tomto příjemném čtyřhvězdičkovém hotelu s bazénem a wellness můžete mít již od 15 590 Kč na týden s all inclusive.

Vybírejte z leteckých zájezdů do Bulharska za pár tisícovek

 

Řecko: letošní číslo jedna

Nádherné pláže a ostrovy provoněné cypřiši s křišťálově čistým mořem. Řecko se pyšní místy s panenskou přírodou i výborným turistickým zázemím v podobě moderních hotelů, apartmánů či ubytování v soukromí i antickými památkami. Zvláště na ostrovech není problém najít si pláž, kde budete mít dostatek místa pro nerušený odpočinek. Existuje zkrátka spousta důvodů, proč na dovolenou k moři do Řecka.

Řecký luxus za dostupnou cenu

Toužíte po levné, ale zároveň kvalitní dovolené? Vydejte se s námi na řecký ostrov Kos do hotelu Mitsis Family Village poblíž pěkné pláže. Tento hotel nabízí perfektní zázemí nejen pro rodiny s dětmi. Letní dovolená vás zde vyjde již od 21 980 Kč za týden s all inclusive.

Poleťte do Řecka za méně než 10 tisíc

 

Španělsko a oblíbená Mallorca

Španělsko láká turisty na nádherné pláže, čisté moře a nekonečný výčet skvělých dovolenkových letovisek s perfektními službami. Dobrou úroveň mají již hotely od dvou hvězdiček a těšit se můžete také na vynikající jídlo a pití. K nejoblíbenějším a cenově dostupným španělský destinacím patří ostrov Mallorca. Letošní léto je ostrov palem a větrných mlýnů jasnou volbou. Na Mallorce si užijete nejen slunění na pláži a koupání v moři, ale i zábavu v živých letoviscích, uvidíte malebné vesničky a krásné historické památky.

Tipy na levnou dovolenou ve Španělsku

Vybírejte z nejvýhodnějších zájezdů do Španělska

Co by vás mohlo zajímat