Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Vyberte zemi
13.12.2019–12.02.2020

Kam v létě k moři? Dáme vám skvělé tipy na levnou leteckou dovolenou!

Přemýšlíte, kam se v létě vypravit na dovolenou k moři? Přejete si letecký a přesto levný zájezd? Připravili jsme pro vás letní menu eTravel s nabídkou oblíbených míst, kde si za dostupné ceny užijete skvělé koupání, krásné pláže i zábavu a odpočinek. Máme pro vás tipy na dovolenou v Bulharsku, Řecku, Turecku, Španělsku i Tunisku.

Bulharsko: příjemná dovolená za skvělé ceny

Bulharsko nabízí krásnou a navíc cenově dostupnou dovolenou u moře. Služby na úrovni, nekonečné písečné pláže, pestrý noční život a ideální podmínky pro rodiny s dětmi i neplavce - taková je letní dovolená v Bulharsku. Mezi oblíbená a vyhledávaná místa patří bulharské Slunečné pobřeží s osmikilometrovou pláží plnou nejrůznějších prázdninových lákadel.

Nesebar

Tipy na levnou dovolenou v Bulharsku

Doporučujeme vám výhodný letecký pobyt u moře v pěkném rodinném hotelu Larisa nedaleko krásné pláže v příjemném prázdninovém letovisku Svatý Vlas. Součástí hotelu je bazén s brouzdalištěm pro děti. Týdenní pobyt se snídaní či polopenzí zde v létě seženete již od nepřekonatelných 7 990 Kč.

Dalším naším tipem na výhodnou leteckou dovolenou v Bulharsku je hotel Kotva na jihu Slunečného pobřeží nedaleko historického Nesebaru. Krásná pláž na dosah ruky, dva bazény, hernu, fitness, wellness i dětský bazén se skluzavkami můžete mít již od 8 590 Kč na týden se snídaní nebo all inclusive.

Řecko: stálice s nejkrásnějšími plážemi

Nádherné pláže a ostrovy provoněné cypřiši s křišťálově čistým mořem. Řecko se pyšní místy s panenskou přírodou i výborným turistickým zázemím v podobě moderních hotelů, apartmánů či ubytování v soukromí i antickými památkami. Zvláště na ostrovech není problém najít si pláž, kde budete mít dostatek místa pro nerušený odpočinek. Existuje zkrátka spousta důvodů, proč na dovolenou k moři do Řecka.

Řecko

Levná dovolená v Řecku

Toužíte po levné, ale zároveň kvalitní dovolené? Vydejte se s námi na řecký ostrov Kos do rodinného hotelu Nina poblíž písečné pláže. Pyšní se krásnou palmovou zahradou, bazénem, sportovním zázemím i dětským koutkem. Letní dovolená vás zde vyjde již od 9 790 Kč za týden s polopenzí.

Výhodnou dovolenou najdete také na jednom z nejoblíbenějších řeckých ostrovů - Krétě. Doporučujeme vám hotel Gortyna s bazény, bohatým sportovním zázemím a aktivitami pro děti. Týdenní letní pobyt s polopenzí či all inclusive zde seženete již od 10 190 Kč.

Nebo zavítejte na prosluněný ostrov Rhodos do hotelu Princess Flora s hezkou zahradou, bazénem, možnostmi sportů a animačními programy. Týdenní pobyt s polopenzí či all inclusive zde letošní léto vyjde od 10 680 Kč.

Turecko: kvalitní služby na evropské úrovni za super ceny

Jistota slunečného počasí, perfektní služby, bohatá nabídka nejrůznějších aktivit a výletů za památkami i do kouzelné přírody. K tomu krásné pláže a výjimečná místa. To vše nabízí turecká letoviska. Zatímco západní pobřeží patří k těm dražším, dovolená u moře na Turecké riviéře vás potěší svou příznivou cenou i výbornou kvalitou.

Turecko

Levné hotely v Turecku

Doporučujeme vám například nedávno zrekonstruovaný hotel Boulevard poblíž centra Alanye v těsné blízkosti krásné pláže, který disponuje bazénem, fitness, společenskou místností, tureckými lázněmi, saunou, kadeřnictvím, dětským koutkem a brouzdalištěm. V létě vás zde týdenní pobyt s all inclusive vyjde již na úžasných 12 560 Kč.

Jestliže preferujete klidnou dovolenou, vydejte se na Egejskou riviéru do rodinného hotelu Kriss v letovisku Ortakent, který leží v nádherné zahradě poblíž pláže. Můžete se těšit na hotelový bazén, zábavné animační programy a zázemí pro děti, a to již od 11 540 Kč za týdenní pobyt s all inclusive.

Tunisko: neopakovatelné ceny a exotická atmosféra

Podmanivá severoafrická země s krásnými písečnými plážemi a stoprocentním počasím, to je Tunisko. Většina hotelů nabízí veškeré pohodlí a bohaté zázemí, mnohé z nich navíc provozují i dětské kluby s animačním programem. Zajímavé jsou také výlety za památkami a výpravy do pouště.

Tunisko – nízké ceny a exotická atmosféra

Levná dovolená v Tunisku

Výhodnou dovolenou v Tunisku poskytuje hotel Eden Club ležící v palmové zahradě přímo u pláže v oblasti Skanes-Monastir. Hotel je ideální úplně pro každého. Na své si zde přijdou rodiny s dětmi (dětské hřiště, brouzdaliště a mini klub), sportovci (tenis, stolní tenis, minigolf, volejbal), vyznavači golfu, milovníci vodních atrakcí (bazén s tobogány) i zamilované páry. Samozřejmostí jsou každodenní animační programy. Týden s all inclusive seženete v tomto hotelu v létě již od 10 580 Kč.

Španělsko: letní dovolená na pobřeží i ostrovech levně

Španělsko láká turisty na nádherné pláže, čisté moře a nekonečný výčet skvělých dovolenkových letovisek s perfektními službami. Dobrou úroveň mají již hotely od dvou hvězdiček a těšit se můžete také na vynikající jídlo a pití. Hotely nabízejí stravování většinou formou bohatého bufetu. K nejoblíbenějším a cenově dostupným patří pobřeží Costa BravaCosta Blanca i ostrov Mallorca.

Mallorca

Tipy na levnou dovolenou ve Španělsku

Pojeďte s námi na Mallorcu, ostrov palem a větrných mlýnů, kde si užijete zábavy v živých letoviscích a uvidíte malebné vesničky a krásné historické památky. Doporučujeme cenově dostupný a přitom moderně zrekonstruovaný hotel Mariant nedaleko historické osady S’Illot. Hotel disponuje bazény, tureckými lázněmi, zázemím pro děti a nachází se nedaleko překrásných pláží. Týden s all inclusive vás zde toto léto vyjde již od 14 370 Kč.

Pokud vás láká spíše španělské pobřeží, pěknou dovolenou za nízkou cenu si užijete v hotelu Playas de Guardamar v residenční čtvrti střediska Guardamar na pobřeží Costa Blanca. Přímo u hotelu se nachází dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a chráněná přírodní oblast písečných dun. Jsou zde zajištěny pravidelné denní i večerní zábavné programy pro děti a dospělé. Týden s polopenzí vás zde v létě vyjde již od 11 490 Kč.

Co by vás mohlo zajímat