Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
21.01.2018 - 20.02.2018
1 týden

Léto u moře letecky a levně

Přemýšlíte, kam se vypravit v létě? Nejlíp je přece u moře. Přejete si dovolenou letecky a přesto levně? Připravili jsme pro vás letní menu eTravel s nabídkou oblíbených míst, kde si za dostupné ceny užijete skvělé koupání, krásné pláže i zábavu a odpočinek. Máme pro vás tipy na Bulharsko, Řecko, Turecko, Španělsko i Tunisko.

Letní menu nejoblíbenějších destinací

Bulharsko – příjemná a levná dovolená

Bulharsko – příjemná a levná dovolená

Bulharsko nabízí dostupnou dovolenou u moře. Příznivé jsou také ceny v letoviscích. Služby na úrovni, nekonečné písečné pláže, ideální pro rodiny s dětmi i neplavce. Mezi oblíbená a vyhledávaná místa patří Primorsko, kde se domluvíte i česky a snad bulharské letovisko Slunečné pobřeží s osmilikometrovou pláží plnou nejrůznějších prázdninových lákadel.

Vyzkoušejte například příjemný a útulný Penzion Eli v klidné části Primorska a kousek od pláže, v jehož blízkosti najdete také dětský klub v češtině, nebo jednodušší hotel Jupiter na Slunečném pobřeží.

Řecko – stálice s nejkrásnějšími plážemi

Řecko – stálice s nejkrásnějšími plážemi

Nádherné pláže aostrovy provoněné cypřiši s křišťálově čistým mořem. Řecko se pyšní místy s nejčistší přírodou v Evropě i výborným turistickým zázemím v podobě moderních hotelů, apartmánů či ubytování v soukromí. Zvláště na ostrovech není problém najít si pláž, kde budete mít dostatek místa pro nerušený odpočinek. Existuje zkrátka spousta důvodů, proč dovolenou v Řecku.

Dovolenou letecky a levně pořídíte například na Krétě v letovisku Stalis. Doporučujeme menší rodinný hotel Niko Elen s bazénem nedaleko pláže nebo hotel Eva Beach blízko centra Nidri na ostrově Lefkada.

Turecko – služby na evropské úrovni

Turecko – služby  na evropské úrovni

Jistota slunečného počasí, perfektní služby, bohatá nabídka nerůznějších aktivit a výletů za památkami i do kouzelné přírody. K tomu krásné pláže a výjimečná místa. To vše nabízí Turecká letoviska. Zatímco západní pobřeží patří k těm dražším, dovolená na Turecké riviéře vás potěší svou příznivou cenou i výbornou kvalitou.

Doporučujeme například pěkný Hotel Stella Beach s bazénem s tobogány, vhodný pro dovolenou s dětmi ve středisku Okurcular nebo příjemný městský hotel Arsi Sweet Suite nedaleko historického centra Alányie.

Tunisko – nízké ceny a exotická atmosféra

Tunisko – nízké ceny a exotická atmosféra

Podmanivá severoafrická země s krásnými písečnými plážemi a stoprocentním počasím, to je Tunisko. Většina hotelů nabízí veškeré pohodlí a bohaté zázemí, mnohé z nich navíc provozují i dětské kluby s animačním programem. Zajímavé jsou také výlety za památkami i výpravy do pouště. Zemi bohužel poškodilo několik útoků a turisté se ptají, jestli je v Tunisku bezpečno

Líbit se vám bude v krásném hotelovém komplexu Soviva Resort s vlastním malým aquaparkem v Port El Kantaoui nebo hotel Les Dunes nedaleko krásné pláže v oblíbené turistické oblasti Midoun na ostrově Djerba.

Španělsko – zlatý hřeb dovolené v Evropě

Španělsko – zlatý hřeb dovolené v Evropě

Španělsko láká turisty na nádherné pláže, čisté moře a nekonečný výčet skvělých dovolenkových letovisek s perfektní infrastrukturou. Dobrou úroveň hotelů můžete očekávat již od dvou hvězdiček a těšit se můžete také na vynikající jídlo a pití. Hotely nabízejí stravování většinou formou bohatého bufetu. K nejoblíbenějším a cenově dostupným patří pobžeží Costa Brava

Vyberte si například příjemný hotel s rodinnou atmosférou Don Juan Tossa nedaleko starobylého centra Tossa de Mar nebo velmi pěkný hotel Reymar Playa přímo na pobřežní promenádě letoviska Malgrat de Mar.

Nevybrali jste si?

Podívejte se na naši nabídku letní dovolené, nebo nás kontaktujte. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Kam dál?

Přečtěte si také Opravdu je first lepší než last?

Sledujte naše akce a slevy a užijete si v létě báječnou letní dovolenou u moře.

Informace pro cestovatele