Zájezdy
Letenky
Zadejte rozpočet a nechte se překvapit, kam až se dostanete!
2 dospělí | bez dětí
17.01–16.03.2019
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci
0 zájezdů. Upravte, prosím, parametry hledání

Léto u moře letecky a levně

Přemýšlíte, kam se v létě vypravit na dovolenou k moři? Přejete si letecký a přesto levný zájezd? Připravili jsme pro vás letní menu eTravel s nabídkou oblíbených míst, kde si za dostupné ceny užijete skvělé koupání, krásné pláže i zábavu a odpočinek. Máme pro vás tipy na dovolenou v Bulharsku, Řecku, Turecku, Španělsku i Tunisku.

Letní menu nejoblíbenějších destinací

Bulharsko: příjemná dovolená za skvělé ceny

Nesebar

Bulharsko nabízí krásnou a navíc cenově dostupnou dovolenou u moře. Služby na úrovni, nekonečné písečné pláže, pestrý noční život a ideální podmínky pro rodiny s dětmi i neplavce - taková je letní dovolená v Bulharsku. Mezi oblíbená a vyhledávaná místa patří Primorsko, kde se domluvíte i česky a také bulharské Slunečné pobřeží s osmikilometrovou pláží plnou nejrůznějších prázdninových lákadel.

Levná dovolená v Bulharsku

Doporučujeme vám výhodný letecký pobyt u moře v pěkném dvouhvězdičkovém hotelu Balaton, který poskytuje kvalitní, avšak finančně méně náročnou dovolenou v živém prostředí Slunečného pobřeží. Hotel se nachází jen kousek od pláže a má vlastní bazén a krásnou zahradu.

Řecko: stálice s nejkrásnějšími plážemi

Řecko

Nádherné pláže a ostrovy provoněné cypřiši s křišťálově čistým mořem. Řecko se pyšní místy s panenskou přírodou i výborným turistickým zázemím v podobě moderních hotelů, apartmánů či ubytování v soukromí. Zvláště na ostrovech není problém najít si pláž, kde budete mít dostatek místa pro nerušený odpočinek. Existuje zkrátka spousta důvodů, proč na dovolenou k moři do Řecka.

Levná dovolená v Řecku

Zavítejte na krásný ostrov Zakynthos, který se pyšní jedněmi z nejkrásnějších řeckých pláží a přírodními divy v podobě Modrých jeskyň a vzácných želv. Doporučujeme příjemný apartmánový hotel Canadian, který je vhodný pro rodiny s dětmi. V hotelu je bazén, dětský bazén, herna, krásná zahrada a o zábavu pro děti i dospělé se stará animační tým. Pokud hledáte klidnou dovolenou, zamiřte raději do hotelu Bozikis Palace, který nabízí krásné výhledy na moře. 

Turecko: služby na evropské úrovni

Turecko

Jistota slunečného počasí, perfektní služby, bohatá nabídka nejrůznějších aktivit a výletů za památkami i do kouzelné přírody. K tomu krásné pláže a výjimečná místa. To vše nabízí turecká letoviska. Zatímco západní pobřeží patří k těm dražším, dovolená u moře na Turecké riviéře vás potěší svou příznivou cenou i výbornou kvalitou.

Levná dovolená v Turecku

Doporučujeme například pěkný rodinný hotel Blue Fisch ležící hned u pláže nedaleko města Alanya. Hotel je klidný, má venkovní bazén, posilovnu, wellness centrum, soukromou pláž a navíc skvělé animační programy.

Tunisko: nízké ceny a exotická atmosféra

Tunisko – nízké ceny a exotická atmosféra

Podmanivá severoafrická země s krásnými písečnými plážemi a stoprocentním počasím, to je Tunisko. Většina hotelů nabízí veškeré pohodlí a bohaté zázemí, mnohé z nich navíc provozují i dětské kluby s animačním programem. Zajímavé jsou také výlety za památkami i výpravy do pouště.

Levná dovolená v Tunisku

Výhodnou dovolenou v Tunisku poskytuje hotel Byzance v turistickém letovisku Nabeul. Mezi oblíbené a finančně dostupné hotely patří Samira Club, který leží v těsné blízkosti rozlehlé pláže nedaleko centra Hammametu. Hotel se pyšní velkým bazénem s toboganem.

Španělsko: zlatý hřeb dovolené v Evropě

Mallorca

Španělsko láká turisty na nádherné pláže, čisté moře a nekonečný výčet skvělých dovolenkových letovisek s perfektními službami. Dobrou úroveň mají již hotely od dvou hvězdiček a těšit se můžete také na vynikající jídlo a pití. Hotely nabízejí stravování většinou formou bohatého bufetu. K nejoblíbenějším a cenově dostupným patří pobřeží Costa Brava i ostrov Mallorca.

Levná dovolená ve Španělsku

Pojeďte s námi na Mallorcu, ostrov palem a větrných mlýnů, kde si užijete zábavy v živých letoviscích a uvidíte malebné vesničky a krásné historické památky. Doporučujeme cenově dostupný hotel Bellevue Club v klidné oblasti letoviska Alcudia. Hotel má bazény, bohaté možnosti sportovních aktivit a nachází se nedaleko překrásných pláží. Pěkným hotelem je také Marbel, který leží na jihu ostrova v letovisku Can Pastilla.

Co by vás mohlo zajímat

Nevybrali jste si?

Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.