1. eTravel.cz
  2. Novinky
  3. Levná letecká dovolená u moře

Kam v létě k moři? Máme pro vás tipy na levnou leteckou dovolenou

Středa, 22.3.2023

Kam v létě k moři? Máme pro vás tipy na levnou leteckou dovolenou

Přemýšlíte, kam se letos v létě vypravit na dovolenou k vodě a české rybníky nejsou nic pro vás? Někomu žabinec nevadí, my radši průzračnou vodu a vůni mořské soli. Pokud to máte stejně, vydejte se s námi k moři. Naše výhodné zájezdy k moři vám díru do rozpočtu rozhodně neudělají. A když už prázdniny, tak se vší parádou a letecky. Připravili jsme pro vás tipy na letní dovolenou do nejoblíbenějších destinací, kde si za dostupné ceny užijete skvělé koupání, krásné pláže i zábavu a odpočinek.

Bulharsko: pohodová dovolená nejen pro rodiny s dětmi

Bulharsko nabízí krásnou a navíc cenově dostupnou dovolenou u moře. Služby na úrovni, nekonečné písečné pláže, pestrý noční život a ideální podmínky pro rodiny s dětmi i neplavce - taková je letní dovolená v Bulharsku. Mezi oblíbená a vyhledávaná místa patří hlavně bulharské Slunečné pobřeží s osmikilometrovou pláží plnou nejrůznějších prázdninových lákadel.

Rady před leteckou dovolenou v Bulharsku

Tipy na zajímavosti a turistická lákadla | Nejkrásnější bulharské pláže | Letoviska kolem Varny a Burgasu

shutterstock_1806521689.jpg

Kam na kvalitní dovolenou v Bulharsku levně?

Nejlevnější zájezdy do Bulharska

Řecko: letošní číslo jedna

Kde najdete nádherné pláže a ostrovy provoněné cypřiši s křišťálově čistým mořem? Řecko se pyšní lokalitami s panenskou přírodou, antickými památkami i výborným turistickým zázemím v podobě moderních hotelů, apartmánů či ubytování v soukromí. Zvláště na ostrovech není problém najít si pláž, kde budete mít dostatek místa pro nerušený odpočinek. Existuje zkrátka spousta důvodů, proč na dovolenou k moři do Řecka.

Rady před leteckou dovolenou v Řecku

Co zajímavého vidět | Na Rhodos, Korfu, nebo Zakynthos? | Chutě řecké kuchyně

Řecký luxus za dostupnou cenu

Nejlevnější zájezdy do Řecka

Španělsko: nejen oblíbená Mallorca

Španělsko láká turisty na nádherné pláže, čisté moře a nekonečný výčet skvělých dovolenkových letovisek s perfektními službami. Dobrou úroveň mají již hotely od dvou hvězdiček a těšit se můžete také na vynikající jídlo a pití. K nejoblíbenějším a cenově dostupným španělským destinacím patří ostrov Mallorca. Letošní léto je ostrov palem a větrných mlýnů nejoblíbenější volbou. Na Mallorce si užijete nejen slunění na pláži a koupání v moři, ale i zábavu v živých letoviscích, uvidíte malebné vesničky a krásné historické památky.

Rady před leteckou dovolenou ve Španělsku

Kam vyrazit | Počasí v jednotlivých oblastech | To nej z Mallorky, Menorky a La Palmy

Kam na levnou dovolenou ve Španělsku?

Nejlevnější zájezdy do Španělska

Turecko: léto u moře jak má být

Nádherné pobřeží Turecka se pro trávení levné a pohodové letní dovolené u moře stává v poslední době stále populárnější. A nelze se tomu vůbec divit, neboť doslova překypuje nekončenými kilometry písečných pláží, hotelovými resorty s širokou a zároveň kvalitní paletou služeb, moderní infrastrukturou i řadou zajímavých míst v dosažitelném vnitrozemí. Navíc se pyšní četnými památkami na dávnou starověkou i středověkou minulost. Letní dovolená v Turecku vás jednoduše nadchne a do země na pomezí Asie a Evropy se budete chtít vracet co nejčastěji!

Rady před leteckou dovolenou v Turecku

Základní informace o zemi | Co zažít na Turecké a Egejské riviéře | Kolik co stojí

shutterstock_165165818.jpg

Kam výhodně na dovolenou do Turecka?

Nejlevnější zájezdy do Turecka

Co by vás mohlo zajímat

Další články

Inspirujte se naším žebříčkem TOP 7 nejlepších zemí na dovolenou v roce 2024, které jsme pro vás vybrali s důrazem na krásné pláže, skvělé turistické zázemí, zajímavé výletní cíle a jedinečné zážitky.
Stýská se vám po létě a chcete si ještě dopřát teplého počasí? Poradíme vám, kam vyrazit na nejlepší říjnovou dovolenou u moře. Nechte se inspirovat středomořskými destinacemi, kde jsou i na podzim pláže krásně vyhřáté, nebo letovisky u břehů severní Afriky, kde si užijete koupání v příjemně teplé vodě.