Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
25.01–24.03.2020
Počet osob

Záruka spolehlivosti a dlouholetá tradice

Kvalita, spolehlivost, osobní přístup a otevřenost jsou hlavními hodnotami Cestovní kanceláře FISCHER. Díky dlouholetému působení na trhu získala CK FISCHER bohaté zkušenosti v organizaci zájezdů a tisíce kladných recenzí od klientů.

Historie CK FISCHER

CK FISCHER působí na českém trhu již od roku 1999. Jejím stoprocentním vlastníkem se roku 2007 stala společnost K & K Capital Group. V roce 2011 došlo ke spojení CK FISCHER a značky NEV-DAMA, specialisty na zimní lyžařské zájezdy, čímž vznikla největší cestovní skupina v ČR. V roce 2012 se k této skupině připojil specialista na luxusní dovolenou nejnáročnějších klientů PRIVILEQ a cestovní agentura eTravel.

FISCHER Group: největší cestovní skupina v ČR

V současnosti jsou obchodní značky FISCHER, NEV-DAMA, PRIVILEQ a eTravel součástí cestovní skupiny FISCHER Group, která nabízí nejširší portfolio dovolené v České republice. Každý rok s FISCHER Group cestuje 350 tisíc klientů a její jméno je zárukou kvality a spolehlivosti na cestách.

Dovolená od CK FISCHER

Cestovní kancelář FISCHER nabízí svým klientům široký výběr zahraničních pobytových a poznávacích zájezdů. Je specialistou na dovolenou u moře. Klienti si mohou vybrat z široké nabídky letních leteckých dovolených u moře, zájezdů do exotiky i víkendů v evropských a světových metropolích. Cestovní kancelář FISCHER nabízí také kombinované pobyty s relaxací i poznáváním, poznávací zájezdy, luxusní plavby na zaoceánský lodích, golfové zájezdy na míru a wellness & spa dovolenou.

CK FISCHER poskytuje širokou nabídku dovolené vysoké úrovně za přijatelné ceny pro rodiny s dětmi, individuální cestovatele, sportovce i seniory.

Specialista na nejpopulárnější destinace

CK FISCHER se specializuje na nejpopulárnější destinace, kterými jsou řecké ostrovy Kréta, Kos a Rhodos, španělské Baleáry, Turecko a Egypt. Mezi nejžádanější exotické destinace se řadí perly Karibiku Kuba a Dominikánská republika a Spojené arabské emiráty. Oblíbené jsou taktéž first minute a last minute zájezdy, díky kterým nabízí Cestovní kancelář FISCHER svým klientům levnou dovolenou vysoké úrovně.

Kvalita na prvním místě

Komfortní ubytování a cestování

Klienti Cestovní kanceláře FISCHER vyzdvihují vysokou kvalitu poskytovaných služeb a hotelů. CK FISCHER má v nabídce dovolenou ve více než 600 prověřených hotelech, jejichž úroveň je většinou pěti nebo čtyřhvězdičková. Hotely jsou pečlivě vybírány, aby zaručovaly nejvyšší možné pohodlí. CK FISCHER klade důraz také na komfort při cestě do destinace. Doprava je převážně letecká a ve většině případů jde o rychlé a pohodlné přímé spoje.

Garance finanční kompenzace

Zákazníci CK FISCHER se mohou spolehnout, že nikdy nepřijdou o své finance. Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku u Evropské Cestovní pojišťovny garantuje finanční kompenzaci a dopravu z místa pobytu v případě, že se zájezd neuskuteční či se uskuteční pouze částečně. CK FISCHER je pojištěna také na odpovědnost za škodu na zdraví a majetku zákazníka a na pojištění profesní odpovědnosti za škodu, jež klientovi vznikne v průběhu zájezdu.

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK FISCHER!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář FISCHER

CK FISCHER je jedničkou mezi cestovními kancelářemi, jejichž zájezdy nabízíme. Díky pestrému portfoliu zájezdů a exkluzivním službám patří CK FISCHER mezi nejoblíbenější české cestovní kanceláře. CK FISCHER tvoří spolu s obchodními značkami NEV-DAMA, PRIVILEQ a eTravel největší cestovní skupinu na českém trhu.