CK FISCHER

CK FISCHER je jedničkou mezi cestovními kancelářemi, jejichž zájezdy nabízíme. Díky pestrému portfoliu zájezdů a exkluzivním službám patří CK FISCHER mezi nejoblíbenější české cestovní kanceláře. CK FISCHER tvoří spolu s obchodními značkami NEV-DAMA, PRIVILEQ a eTravel největší cestovní skupinu na českém trhu.

Cestovka, která vám splní sny

Motto CK FISCHER zní: "Naší oblíbenou destinací jsou vaše sny". Jedna z nejoblíbenějších cestovních kanceláří poskytuje svým klientům dovolenou plnou jedinečných zážitků a odpočinek od každodenních starostí s maximální úrovní služeb. Pyšní se dlouholetou tradicí, zázemím nejsilnější cestovní skupiny v ČR, profesionálním přístupem a uměním naslouchat a porozumět přáním svých klientů. A daří se jí to. Proto byla klienty oceněna jako "cestovka roku".

Historie CK FISCHER

CK FISCHER působí na českém trhu již od roku 1999. O čtyři roky později se jejím většinovým vlastníkem stala společnost K & K Capital Group (KKCG) a roku 2007 se KKCG stala stoprocentním vlastníkem. V roce 2011 došlo ke spojení CK FISCHER a značky NEV-DAMA, specialisty na zimní lyžařské zájezdy, čímž vznikla největší cestovní skupina v ČR - FISCHER GROUP. V roce 2012 se k této skupině připojil specialista na luxusní dovolenou nejnáročnějších klientů PRIVILEQ a cestovní agentura eTravel.

Od května 2020 je CK FISCHER členem německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod jednou střechou pod křídly mimořádně silného majitele společně fungují značky FISCHER, NEV-DAMA, e-TRAVEL, PRIVILEQ a EXIM tours.

Dovolená nejen na pláži pro celou rodinu

Cestovní kancelář FISCHER nabízí svým klientům široký výběr zahraničních pobytových zájezdů. Je specialistou na leteckou dovolenou u moře. Klienti si mohou vybrat z pestré nabídky letních dovolených u moře, zájezdů do exotických destinací i víkendů v evropských a světových metropolích. Cestovní kancelář FISCHER nabízí také kombinované pobyty s relaxací i poznáváním, poznávací zájezdy, luxusní plavby na zaoceánský lodích, golfové zájezdy na míru a wellness & spa dovolenou.

CK FISCHER poskytuje širokou nabídku dovolené s důrazem na maximální kvalitu služeb za přijatelné ceny pro rodiny s dětmi, individuální cestovatele, sportovce i seniory.

Specialista na nejpopulárnější destinace

CK FISCHER se specializuje na nejpopulárnější destinace, kterými jsou řecké ostrovy, španělské Baleáry, Turecko a Egypt. Mezi nejžádanější exotické destinace se řadí perly Karibiku KubaDominikánská republika a Spojené arabské emiráty. Velmi oblíbené jsou first minute a last minute zájezdy, díky kterým nabízí Cestovní kancelář FISCHER svým klientům cenově dostupnou dovolenou s maximální kvalitou služeb.

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK FISCHER!

Kam se můžete s CK FISCHER podívat?

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!