Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
12.12.2018–11.02.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Kam na Velikonoce 2018?
K moři i na hory za last minute ceny!

Přemýšlíte, kde strávit letošní Velikonoce 2018? Velikonočních zájezdů jsou spousty! Můžete odjet za jarním lyžováním do italských nebo rakouských Alp za výhodné last minute ceny, kde na vás čekají dokonale upravené liduprázdné sjezdovky nebo strávit Velikonoce u moře, například ve Spojených arabských emirátech, na Kanárských ostrovech či v Egyptě.

  Velikonoce

  Velikonoční pláž
  Velikonoční dobroty

 

Pokud vás láká spíše poznávání velikonočních tradic, udělejte si prodloužený víkend v evropských metropolích. V Římě zažijete křesťanské slavnosti od mše na počest Poslední večeře Páně až po papežské požehnání Urbi et Orbi. Ve Španělsku, například v Barceloně, zase uvidíte spektakulární průvody náboženských bratrstev se vzácnými relikviemi. Ve francouzské Paříži ochutnáte ty nejsladší velikonoční dobroty, jelikož místní cukrárny se předhánějí, čí velikonoční dezerty budou originálnější, chutnější a nápaditější.

Kde strávit Velikonoce u moře

Ručně malovaná vajíčka, velikonoční beránek, pomlázka z vrbových proutků - to jsou symboly českých Velikonoc. Jestli ale na našich tradicích příliš netrváte a raději byste strávili Velikonoce u moře v teple, vyberte si z našich last minute velikonočních zájezdů k moři.

Kam jet o Velikonocích na lyže

Chtěli byste ještě stihnout lyžovačku? Ani v dubnu to v italských a rakouských Alpách nebude problém, a tak prodloužený víkend přijde vhod i lyžařům. Ledovec Kitzsteinhorn nabízí vynikající sněhové podmínky a ve vyhlášené lyžařské oblasti Zell am See - Kaprun na vás čeká také celoročně otevřená bobová dráha. Neodkládejte lyže a využijte příležitosti užít si fantastické jarní lyžování.

Velikonoce 2018 v evropských městech

Chtěli byste strávit letošní Velikonoce jinak než malováním kraslic, pečením velikonočních pochoutek a pomlázkou? Rozjeďte se do nejkrásnějších evropských měst a zažijte velikonoční oslavy, tradice i sváteční atmosféru tak, jak ji prožívají ve Francii, Španělsku a Itálii.

Chcete se dozvědět více o velikonočních tradicích v Evropě?

Co by vás mohlo zajímat