CK Marco Polo

CK Marco Polo: inspirace k poznávání nových míst a zážitků

CK Marco Polo působí na trhu cestovního ruchu od roku 1990. Tato cestovní kancelář umožňuje svým klientům poznávat neznámé destinace a zážitky a přichází s novými cestovatelskými trendy. Cílem CK Marco Polo je inspirovat zákazníky, kteří si sami definují termín, počet dnů a další kritéria své dovolené bez předtištěných katalogů.

Osobní přístup a znalost nabízených destinací

CK Marco Polo si zakládá na osobním kontaktu s klienty, je schopna naplnit jejich konkrétní představy, cíle a očekávání, která od dovolené mají. Zaměstnanci cestovní kanceláře Marco Polo, kteří dovolenou připravují, nabízené destinace procestovali a velice dobře je znají. Filozofie CK Marco Polo je jednoduchá: "dokonalosti se dosahuje maličkostmi, ale dokonalost není maličkost".

Téměř 100 % spokojených klientů

Přístup cestovní kanceláře Marco Polo, který je založen na otevřenosti ke klientům a vysoké informovanosti, přináší téměř stoprocentní spokojenost klientů. Za posledních několik let měla CK Marco Polo pouze jednotky reklamací, a to jen na drobné dílčí nedostatky.

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK Marco Polo!

S CK Marco Polo se podíváte např. do těchto koutů světa:

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

CK Marco Polo přináší možnost poznat ta nejúžasnější místa světa. Nabízí pohodlné cestování v malých skupinkách s českým průvodcem i dovolenou na míru.