CK Bulgariatour

Služby CK Bulgariatour

Jak již název napovídá, hlavní specializací CK Bulgariatour je Bulharsko, a to konkrétně letoviska Slunečné pobřeží, Primorsko, Kiten, Elenite, Svatý Vlas, Ravda, Nesebar, Pomorie, Sozopol, Lozenec, Carevo, Achtopol, Arkutino, Sinemorec, Černomorec, Zlaté písky, Albena a Svatý Konstantin. Bulgariatour patří mezi největší touroperátory pro Bulharsko na českém trhu. V nabídce cestovní kanceláře však najdete také zájezdy na řecké ostrovy ThassosRhodos, Krétu, Limnos, Lesbos nebo poloostrov Chalkidiki i zájezdy na Tureckou riviéru. CK Bulgariatour organizuje především letecké zájezdy, ale zajišťuje také pobyty s vlastní dopravou i prodej charterových letenek.

Proč cestovat s CK Bulgariatour?

Prioritou CK Bulgariatour je vysoká kvalita služeb, profesionální přístup, spokojení zákazníci a příjemná dovolená v zahraničí za přijatelnou cenu. Důkazem skvělých služeb cestovní kanceláře jsou tisíce odbavených klientů, kteří dovolenou u Bulgariatour nakupují opakovaně. Kromě kvalitních služeb nabízí Bulgariatour také výhodné slevy, např. last minute, slevy za včasný nákup, novomanželské slevy, slevy pro seniory, invalidy a skupiny, dále slevy pro nové i stávající zákazníky a děti zdarma.

Vyberte si z nabídky zájezdů CK Bulgariatour!

Cestovní kancelář Bulgariatour funguje na českém trhu od roku 1991 jako touroperátor pro Bulharsko. Kromě zájezdů do Bulharska však CK Bulgariatour nabízí také zájezdy do Řecka a Turecka.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!