Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
21.10–21.12.2020
Počet osob

Služby CK Bulgariatour

Jak již název napovídá, hlavní specializací CK Bulgariatour je Bulharsko, a to konkrétně letoviska Slunečné pobřeží, Primorsko, Kiten, Elenite, Svatý Vlas, Ravda, Nesebar, Pomorie, Sozopol, Lozenec, Carevo, Achtopol, Arkutino, Sinemorec, Černomorec, Zlaté písky, Albena a Svatý Konstantin. Bulgariatour patří mezi největší touroperátory pro Bulharsko na českém trhu. V nabídce cestovní kanceláře však najdete také zájezdy na řecké ostrovy ThassosRhodos, Krétu, Limnos, Lesbos nebo poloostrov Chalkidiki i zájezdy na Tureckou riviéru. CK Bulgariatour organizuje především letecké zájezdy, ale zajišťuje také pobyty s vlastní dopravou i prodej charterových letenek.

Proč cestovat s CK Bulgariatour?

Prioritou CK Bulgariatour je vysoká kvalita služeb, profesionální přístup, spokojení zákazníci a příjemná dovolená v zahraničí za přijatelnou cenu. Důkazem skvělých služeb cestovní kanceláře jsou tisíce odbavených klientů, kteří dovolenou u Bulgariatour nakupují opakovaně. Kromě kvalitních služeb nabízí Bulgariatour také výhodné slevy, např. last minute, slevy za včasný nákup, novomanželské slevy, slevy pro seniory, invalidy a skupiny, dále slevy pro nové i stávající zákazníky a děti zdarma.

Vyberte si z nabídky zájezdů CK Bulgariatour!

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.

Placeholder

Cestovní kancelář Bulgariatour

Cestovní kancelář Bulgariatour funguje na českém trhu od roku 1991 jako touroperátor pro Bulharsko. Kromě zájezdů do Bulharska však CK Bulgariatour nabízí také zájezdy do Řecka a Turecka.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!