CK ESO travel

Nejúspěšnější cestovní kancelář specializující se na exotiku

Kvalitu CK ESO travel dokládá jak zájem klientů, tak i získané ceny v oblasti cestovního ruchu. Pravidelně bývá cestovní kancelář ESO travel oceňována prestižními cenami TTG CZECH TRAVEL AWARDS a Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Nejčastěji získává v rámci TTG Awards ESO travel ocenění v kategoriích "Nejlepší touroperátor pro Asii" a "Nejlepší touroperátor pro Ameriku" a pravidelně se také umísťuje v prestižní anketě "Českých 100 nejlepších firem". V roce 2002 CK ESO travel navázala spolupráci s CK Čedok, čímž se stala součástí jedné z nejúspěšnějších skupin v oblasti cestovního ruchu v ČR.

Cestovní kancelář ESO travel nabízí:

  • zahraniční pobytové zájezdy,
  • zahraniční poznávací zájezdy,
  • plavby lodí,
  • cesty kolem světa,
  • zájezdy na míru.

Zákazníky CK ESO travel jsou nejenom jednotlivci, ale také skupiny, firmy, VIP klienti i různé další cílové skupiny.

Dovolená pro různé cílové skupiny

ESO travel již několikrát přišla s ojedinělým nápadem, jak zpestřit svoji nabídku zájezdů. V roce 2010 jako vůbec první ve střední a východní Evropě vydala specializovaný katalog pro gay klientelu pod značkou PinkGO. Jen o rok později přišla ESO travel opět jako první v celé střední a východní Evropě s unikátním produktem Cesta kolem světa vlastním letadlem, který se setkal s obrovským zájmem zákazníků.

Výhody dovolené od CK ESO travel

Svým stálým klientům nabízí CK ESO travel výhodné slevy prostřednictvím bonusového programu ESO klub. Samozřejmostí jsou zvýhodněné zájezdy za first či last minute ceny pro všechny zákazníky.

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK ESO travel!

Kam se můžete s CK ESO travel podívat?

AFRIKA

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE

ASIE

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

CK ESO travel je největší českou cestovní kanceláří, která se specializuje na daleké exotické destinace. V její nabídce najdete celkem 136 zemí a toto číslo činí z CK ESO travel jedničku v celém středoevropském regionu.

CK ESO travel funguje od roku 1994, kdy byla založena jako rodinná cestovní kancelář zaměřená na jihovýchodní Asii. Postupem času se nabídka ESO travel rozšiřovala na všech pět kontinentů, kam CK organizuje zájezdy dodnes.