Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
27.01–26.03.2021
Počet osob

Proč cestovat právě s CK Blue Style?

Prioritou CK Blue Style je osobní přístup ke klientům a zajištění takové dovolené, na které si její zákazníci odpočinou od každodenních starostí, naberou síly a dopřejí si relaxaci. Blue Style vybírá pro spolupráci pouze ty nejkvalitnější hotely, aby poskytované ubytování pro klienty bylo co možná nejlepší. Osobní prověření kvality hotelu a rozsahu jeho služeb je samozřejmostí.

V nabídce CK Blue Style najdete ubytovací kapacity ideální pro rodinnou dovolenou, jednotlivce nebo seniory i romantický pobyt v páru. Ať už preferujete pobyt v rušném hotelu, který žije od rána do noci a je v něm spousta možností aktivit, anebo klidné místo pro dovolenou, s Blue Style si jistě vyberete. Rodinám s dětmi se nabízí dovolená ve více než čtyřiceti klubových hotelech s koncepty Blue Club a Croco Club. U CK Blue Style si vybere zkrátka každý!

Destinace v nabídce CK Blue Style

Cestovní kancelář Blue Style nabízí pobytovou dovolenou u blízkých moří i v exotice. Při nákupu zájezdu u CK Blue Style můžete využít vysokých last či first minute slev nebo výhodné dovolené s dětmi zdarma. Blue Style nabízí i další skvělé slevy a výhody. Dovolená, která letí!

Vyberte si z nabídky zájezdů CK Blue Style!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář Blue Style

Cestovní kancelář Blue Style patří mezi přední české cestovní kanceláře specializované na blízká moře a exotické destinace. Na českém trhu působí již od roku 1998 a od té doby odbavila statisíce spokojených klientů. 

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!