Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
23.09–22.11.2021
Počet osob

Do jakých koutů světa se můžete s CK Bon Ton podívat?

Cesty do exotických zámořských destinací nabízí CK Bon Ton jako předpřipravené okruhy i na vyžádání již od roku 1993, takže můžete vybírat z velkého množství exotických míst naší planety. CK Bon Ton se specializuje jak na individuální cestovatele, tak i na společnosti, kterým zajišťuje odborný program, exkurze, návštěvy mezinárodních veletrhů a další akce. V nabídce CK Bon Ton najdete samozřejmě také pobytové zájezdy k blízkým mořím i víkendové zájezdy do termálních lázní. Velké oblibě se těší již zmíněné poznávací okruhy, na které se můžete s CK Bon Ton vydat jak v rámci Evropy, tak i jiných kontinentů.

Proč cestovat s CK Bon Ton?

Cestovní kancelář Bon Ton si velmi zakládá na kvalitě poskytovaných služeb a nejlepším možném poměru kvalita/cena. Díky tomu je o její služby velký zájem. CK poskytuje dovolenou pro různé cílové skupiny včetně rodin s dětmi a seniorů (program 55+). Zájezdy a ubytovací kapacity jsou přizpůsobovány potřebám zákazníků.

CK Bon Ton je zakládajícím členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a její ředitel, Ing. Petr Kraus, je členem prezídia této asociace. Bon Ton tak má možnost podílet se na důležitých jednáních spojených s oblastí cestovního ruchu a pomáhá ji kultivovat za pomoci svých dlouholetých zkušeností a praxe. 

Cestovní kancelář Bon Ton se pyšní již několika medailovými pozicemi v prestižní soutěži Velká cena cestovního ruchu, kde v roce 2018 získala druhé místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář. CK Bon Ton zkrátka plní sny klientů o cestování. 

Vyberte si z nabídky zájezdů CK Bon Ton!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář Bon ton

Cestovní kancelář Bon Ton funguje již od roku 1991 a patří tak k nejdéle působícím cestovním kancelářím na českém trhu. CK Bon Ton organizuje luxusní cesty do exotických zámořských destinací pro individuální cestovatele i společnosti, pobytové a poznávací zájezdy v Evropě i víkendové pobyty v maďarských a slovinských lázních.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!