Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
22.09–21.11.2021
Počet osob

ETI: specialista na Egypt s nejkvalitnějšími službami

Prioritou CK ETI jsou perfektní služby a vyvážený poměr kvality a ceny. Cestovní kancelář ETI vybírá pro své zájezdy hotelové a letecké partnery s velmi vysokými požadavky na kvalitu služeb. Ke společnosti ETI patří populární síť hotelů RED SEA HOTELS, luxusní flotila GRAND CRUISES pořádající plavby na Nilu i organizátor výletů CAIRO EXPRESS TRAVEL. Tyto organizace zajišťují pro klienty ETI prvotřídní služby té nejvyšší možné kvality.

Výhody cestování se společností ETI

CK ETI si váží svých stálých zákazníků, kterým nabízí program MAHARA Club, díky němuž si užijí řadu výhod (uvítání a přímý transfer, brzký check-in a pozdní check-out a další). ETI nabízí zájezdy do Egypta s vysokým standardem servisu ve vlastních hotelech RED SEA HOTELS, s all inclusive stravováním, speciálními balíčky pro novomanžele, česky nebo slovensky mluvícími delegáty, výhodami pro rodiny (dětská hřiště, bazény a dětský bufet, rozsáhlý zábavný program pro děti s animačním klubem ETI Maxi, baby servisem apod.) a cenově zvýhodněným parkováním na letišti. U CK ETI můžete vybírat z odletů z ČR, Rakouska, Německa, Polska i Slovenska.

Zájezdy do nejoblíbenějších egyptských letovisek

U CK ETI můžete vybírat ze zájezdů do následujících egyptských letovisek:

CK ETI nabízí zájezdy přizpůsobené různým skupinám klientů – rodinám, párům, sportovcům, singles, seniorům, aktivním cestovatelům i ostatním.

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK ETI!

Egypt se v posledních letech těší díky prvotřídním hotelům, teplému počasí po celý rok a krásnému moři s možností šnorchlování a potápění velké oblibě. Tak neváhejte a pojeďte do Egypta se specialistou - CK ETI!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář ETI

Společnost ETI, Express Travel International, vznikla roku 1998 ve Frankfurtu nad Mohanem se specializací na organizaci a prodej zájezdů do Egypta. Během krátké doby se stala vedoucím organizátorem egyptských zájezdů na německém trhu. Postupně expandovala ETI do Rakouska, Švýcarska, Velké Británie, na Slovensko, do Maďarska, Slovinska a v roce 2017 také do ČR.

V současnosti nabízí CK ETI nejen zájezdy do Egypta, ale také do Bulharska, Chorvatska, Itálie, na Kanárské ostrovy, Kypr, do Maroka, ŘeckaTuniskaTurecka.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!