Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
22.09–21.11.2021
Počet osob

CK Hydrotour jako záruka kvality

CK Hydrotour ve svých počátcích nabízela především autokarové nebo letecké zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy i do dalších destinací, které se postupně staly oblíbenými letovisky nejen pro slovenskou klientelu. Zatímco v počátcích cestovaly s Hydrotour pouhé stovky klientů ročně, dnes už jde o desetitisíce zákazníků.

Cestovní kancelář Hydrotour je v současnosti jedním z nejvýznamnějších touroperátorů na Slovensku. Dokládají to různá získaná ocenění, jako např. certifikát kvality od největšího nezávislého serveru na Slovensku zaměřeného na recenze hotelů. V nabídce CK Hydrotour najdete výlučně kvalitní hotely, které poskytují prvotřídní služby a jsou zárukou skvělé dovolené.

Filozofie CK Hydrotour

Cílem CK Hydrotour je poskytování dovolené té nejvyšší kvality za přijatelné ceny, která je dostupná co nejširší klientele. O zákazníky se v místě pobytu starají zkušení slovensky nebo česky mluvící delegáti a animátoři.

Výhody dovolené od CK Hydrotour

CK Hydrotour nabízí klientům různé výhody a slevy. Jde např. o časově omezené slevy z celkové ceny zájezdu, které se pohybují v desítkách procent nebo o pobyty s dětmi zdarma.

Dětský klub Léto

CK Hydrotour poskytuje rodinám s dětmi zájezdy do klubových hotelů v rámci oblíbeného "Klubu Léto", který byl dříve znám pod názvem "Klub Markíza". Hotely, které patří do Klubu Léto, zajišťují kvalitní rodinnou dovolenou obohacenou o zábavný a sportovní program pro děti i dospělé po celý den. Děti mají navíc ve většině klubových hotelů pobyt zdarma.

Destinace v nabídce CK Hydrotour

Vyberte si zájezd od CK Hydotour!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář Hydrotour

Cestovní kancelář Hydrotour byla založena roku 1994. CK Hydrotour je slovenským specialistou na zájezdy do Ománu. Kromě toho nabízí letecké pobytové a poznávací zájezdy do různých evropských i exotických destinací.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!