Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
20.10–19.12.2019
Vyberte dopravu
Skrýt filtry

CK Hydrotour jako záruka kvality

CK Hydrotour ve svých počátcích nabízela především autokarové nebo letecké zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy i do dalších destinací, které se postupně staly oblíbenými letovisky nejen pro slovenskou klientelu. Zatímco v počátcích cestovaly s Hydrotour pouhé stovky klientů ročně, dnes už jde o desetitisíce zákazníků.

Cestovní kancelář Hydrotour je v současnosti jedním z nejvýznamnějších touroperátorů na Slovensku. Dokládají to různá získaná ocenění, jako např. certifikát kvality od největšího nezávislého serveru na Slovensku zaměřeného na recenze hotelů. V nabídce CK Hydrotour najdete výlučně kvalitní hotely, které poskytují prvotřídní služby a jsou zárukou skvělé dovolené.

Filozofie CK Hydrotour

Cílem CK Hydrotour je poskytování dovolené té nejvyšší kvality za přijatelné ceny, která je dostupná co nejširší klientele. O zákazníky se v místě pobytu starají zkušení slovensky nebo česky mluvící delegáti a animátoři.

Výhody dovolené od CK Hydrotour

CK Hydrotour nabízí klientům různé výhody a slevy. Jde např. o časově omezené slevy z celkové ceny zájezdu, které se pohybují v desítkách procent nebo o pobyty s dětmi zdarma.

Dětský klub Léto

CK Hydrotour poskytuje rodinám s dětmi zájezdy do klubových hotelů v rámci oblíbeného "Klubu Léto", který byl dříve znám pod názvem "Klub Markíza". Hotely, které patří do Klubu Léto, zajišťují kvalitní rodinnou dovolenou obohacenou o zábavný a sportovní program pro děti i dospělé po celý den. Děti mají navíc ve většině klubových hotelů pobyt zdarma.

Destinace v nabídce CK Hydrotour

Vyberte si zájezd od CK Hydotour!

Zájezdy

Placeholder

Cestovní kancelář Hydrotour

Cestovní kancelář Hydrotour byla založena roku 1994. CK Hydrotour je slovenským specialistou na zájezdy do Ománu. Kromě toho nabízí letecké pobytové a poznávací zájezdy do různých evropských i exotických destinací.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!