Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
27.01–26.03.2021
Počet osob

Spokojenost klientů na prvním místě

Prioritou CK Siam Travel je individuální přístup a profesionální péče o klienta, a to nejen před nákupem zájezdu, ale i během pobytu a po návratu z dovolené. Zástupci Siam Travel pravidelně navštěvují destinace a hotely z nabídky CK. Díky tomu disponuje Siam Travel perfektní znalostí nabízeného prostředí, dokáže vyhovět přáním a požadavkům svých klientů a poradit jim s výběrem dovolené. Spokojenost klientů je pro CK Siam Travel na prvním místě.

ITG KODEX: záruka transparentního a jednotného řešení reklamací

CK Siam Travel se dobrovolně zavázala k uplatňování ITQ kodexu, který je dlouhodobě používán v nejvyspělejších zemích západní Evropy a garantuje transparentní a jednotné řešení případných reklamací klientů.

Nadstandardní služby pro klienty

CK Siam Travel umožňuje klientům využít nadstandardních služeb na požádání - jde např. o rezervaci salónků na letišti, možnost svozu limuzínou až k letadlu, zajištění parkování na letišti, výběr formy transferu do hotelu (mikrobus, privátní transfer či dokonce hydroplán nebo helikoptéra), vyřízení víz, pronájem vozu na dovolené, early check-in, late check-out apod.

Výhodná dovolená

CK Siam Travel poskytuje ke svým zájezdům atraktivní výhody a slevy. Jde např. o first minute slevu, slevu pro stálé i nové klienty, individuální kalkulace pro skupiny a v případě náročnějších zájezdů.

Kam se můžete se Siam Travel např. podívat?

Vyberte si z nabídky zájezdů CK Siam Travel!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář Siam Travel

Cestovní kancelář Siam Travel je specialistou na daleké a exotické destinace již od roku 1992. V nabídce Siam Travel najdete pobytové i poznávací zájezdy. Okrajově poskytuje CK Siam Travel také zájezdy do Středomoří.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!