Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
22.09–21.11.2021
Počet osob

Viamare: specialista na Řecko

CK Viamare je specialistou především na Řecko a řecké ostrovy. V nabídce cestovní kanceláře najdete desítky řeckých destinací, které Viamare vybírá s ohledem na to, aby byly zajímavé a nabízely příležitosti k poznávání. Samozřejmostí je příjemné ubytování v hotelech, apartmánech, studiích či vilách. Dlouholeté zkušenosti, které CK Viamare má s organizací zájezdů nejen do Řecka, jsou zárukou jejích kvalitních služeb.

Široká nabídka zájezdů

CK Viamare organizuje:

  • pobytové zájezdy,
  • poznávací zájezdy,
  • luxusní dovolenou,
  • tematické zájezdy (např. se cvičením),
  • pobyty v privátních vilách,
  • zájezdy na míru (pro kolektivy, sportovní kluby, školy, děti),
  • obchodní cesty.

Viamare je cestovní kanceláří s tradicí, která úzce spolupráce s majiteli ubytování, delegáty a zahraničními partnery, s nimiž řeší všechny detaily, aby její klienti prožili spokojenou a příjemnou dovolenou.

Dovolená s Viamare se vyplatí!

CK Viamare nabízí zájezdy s atraktivními slevami a výhodami. Můžete vybírat např. mezi výhodnými first či last minute nabídkami, pobyty s dětmi zdarma a využít zajímavých slev, jako např. slevy za včasnou rezervaci, slevy pro skupiny, slevy pro držitele různých karet apod. Dalšími výhodami cestování s Viamare je možnost některých služeb zdarma - parkování na letišti, transfery na letiště, cestovní pojištění pro děti apod.

Vyberte si ze zájezdů od Viamare!

zobrazeno 1 - 10

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

Placeholder

Cestovní kancelář Viamare

Cestovní kancelář Viamare je součástí skupiny TRAVEL FAMILY - rodiny specialistů na dovolenou. Viamare spolu s cestovní kanceláří VTT přináší nejširší nabídku dovolené v Řecku, na řeckých ostrovech a Kypru

Kromě těchto destinací nabízí Viamare také zájezdy do Bulharska, na Maltu a Sicílii.