CK Viamare

Viamare: specialista na Řecko

CK Viamare je specialistou především na Řecko a řecké ostrovy. V nabídce cestovní kanceláře najdete desítky řeckých destinací, které Viamare vybírá s ohledem na to, aby byly zajímavé a nabízely příležitosti k poznávání. Samozřejmostí je příjemné ubytování v hotelech, apartmánech, studiích či vilách. Dlouholeté zkušenosti, které CK Viamare má s organizací zájezdů nejen do Řecka, jsou zárukou jejích kvalitních služeb.

Široká nabídka zájezdů

CK Viamare organizuje:

  • pobytové zájezdy,
  • poznávací zájezdy,
  • luxusní dovolenou,
  • tematické zájezdy (např. se cvičením),
  • pobyty v privátních vilách,
  • zájezdy na míru (pro kolektivy, sportovní kluby, školy, děti),
  • obchodní cesty.

Viamare je cestovní kanceláří s tradicí, která úzce spolupráce s majiteli ubytování, delegáty a zahraničními partnery, s nimiž řeší všechny detaily, aby její klienti prožili spokojenou a příjemnou dovolenou.

Dovolená s Viamare se vyplatí!

CK Viamare nabízí zájezdy s atraktivními slevami a výhodami. Můžete vybírat např. mezi výhodnými first či last minute nabídkami, pobyty s dětmi zdarma a využít zajímavých slev, jako např. slevy za včasnou rezervaci, slevy pro skupiny, slevy pro držitele různých karet apod. Dalšími výhodami cestování s Viamare je možnost některých služeb zdarma - parkování na letišti, transfery na letiště, cestovní pojištění pro děti apod.

Vyberte si ze zájezdů od Viamare!

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

Cestovní kancelář Viamare je součástí skupiny TRAVEL FAMILY - rodiny specialistů na dovolenou. Viamare spolu s cestovní kanceláří VTT přináší nejširší nabídku dovolené v Řecku, na řeckých ostrovech a Kypru

Kromě těchto destinací nabízí Viamare také zájezdy do Bulharska, na Maltu a Sicílii.