CK Vítkovice Tours

Vítkovice Tours: dlouholeté zkušenosti a tradice

CK Vítkovice Tours je tradiční a oblíbenou cestovní kanceláří a českým specialistou na Chorvatsko. Cestovní kancelář Vítkovice Tours byla zakládajícím členem Asociace cestovních kanceláří a má dlouholeté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu.

Široká nabídka zájezdů a destinací

Cestovní kancelář Vítkovice Tours nabízí různé typy zájezdů a služeb:

  • pobytové zájezdy,
  • lyžařské zájezdy,
  • pobyty v termálních lázních,
  • incentivní zájezdy a konference,
  • ubytování (hotely, penziony, studia, apartmány, luxusní vily, kempy atd.).

Kam můžete s CK Vítkovice Tours cestovat?

Proč na dovolenou s Vítkovice Tours?

Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat dovolenou právě od CK Vítkovice Tours. Tato cestovní kancelář myslí na všechny své klienty, a proto nabízí:

  • zájezdy s programem pro různé cílové skupiny (např. rodiny, senioři apod.),
  • bezbariérové pokoje pro hendikepované,
  • bike friendly hotely,
  • různé typy a úrovně ubytování včetně tranzitního.

Samozřejmostí je široká síť delegátů, kteří se o klienty na dovolené starají. U CK Vítkovice Tours navíc můžete využít spousty zajímavých slev a výhod.

Atraktivní slevy a výhody

Vítkovice Tours si váží svých klientů, a proto jim v rámci Klubu věrného zákazníka poskytuje slevu za věrnost, dále nabízí výhodné nabídky pro zaměstnance svých partnerských firem a organizací, pro skupiny a kolektivy a různé mimořádné slevy. Oblíbené jsou také zájezdy za first či last minute ceny.

Populární rodinná dovolená v Neptun klubech

Nejžádanějším produktem v nabídce CK Vítkovice Tours je rodinná dovolená v Neptun klubech na Jadranu. Pro děti i dospělé jsou ve vybraných ubytovacích zařízeních v Chorvatsku připravovány animační programy pod vedením zkušených animátorů a delegátů, kteří se postarají o skvělou zábavu. V programu Neptun klubu jsou např. sportovní aktivity a utkání, hry pro dospělé i děti, ranní rozcvičky a další zážitky.

Zájezdy s doprovodným programem pro seniory

CK Vítkovice Tours nezapomíná ani na svoji starší klientelu a nabízí jí dovolenou se Senior kluby, které pořádají speciální doprovodný program zaměřený na zdraví, vitalitu i zábavu. Na těchto zájezdech jsou k dispozici čeští zdravotníci a fyzioterapeuti, kteří poskytují konzultace, přednášky apod. Pro klienty je připravován také zábavný program v podobě kulturních a tanečních večerů, pohybových aktivit, promítání filmů, různých soutěží, her apod.

CK Vítkovice Tours je jedničkou na zájezdy do Chorvatska. Kromě toho nabízí také dovolenou v dalších oblíbených evropských destinacích. 

CK Vítkovice Tours je spolu s cestovní kanceláří Viamare a VTT součástí TRAVEL FAMILY - rodiny specialistů na dovolenou, která patří mezi 7 největších cestovních kanceláří v ČR.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!